Jongens A1 Landelijk

 

Aankomende speelronde

ZATERDAG 26 MEI 2018
Thuis Uit Aanvang
Nijmegen JA1 Pinoké JA1 14:15
Schaerweijde JA1 Den Bosch JA1 14:15
Victoria JA1 Laren JA1 11:00
hdm JA1 Oranje-Rood JA1 14:15

Arbitrage verplichting Jongens A1

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
2-6-2018 10:30 Jongens C3 BH&BC Breda JC2 Team
2-6-2018 10:30 Meisjes A4 MHC MEP MA2 Team
2-6-2018 10:30 Meisjes C03 Geel-Zwart MC2 Team
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Victoria JA1 12 30 10 0 2 13 0
2 Den Bosch JA1 12 23 7 2 3 14 0
3 Laren JA1 12 22 6 4 2 12 0
4 Oranje-Rood JA1 12 21 6 3 3 1 0
5 Pinoké JA1 12 13 4 1 7 -3 0
6 Nijmegen JA1 12 10 3 1 8 -9 0
7 hdm JA1 12 10 3 1 8 -14 0
8 Schaerweijde JA1 12 8 2 2 8 -14 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei Schaerweijde JA1 14:15 uit
2 jun HV Victoria JA1 14:15 thuis - KGW 1

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2017
Den Bosch JA1 hdm JA1 5-2
Laren JA1 Nijmegen JA1 4-2
Oranje-Rood JA1 Pinoké JA1 1-1
Victoria JA1 Schaerweijde JA1 3-2
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2017
Schaerweijde JA1 Oranje-Rood JA1 2-2
Nijmegen JA1 Den Bosch JA1 3-3
hdm JA1 Victoria JA1 1-0
Pinoké JA1 Laren JA1 2-5
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2017
Den Bosch JA1 Pinoké JA1 4-3
Laren JA1 Oranje-Rood JA1 3-3
hdm JA1 Schaerweijde JA1 0-1
Victoria JA1 Nijmegen JA1 4-1
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2017
Oranje-Rood JA1 Den Bosch JA1 2-1
Nijmegen JA1 hdm JA1 4-2
Schaerweijde JA1 Laren JA1 2-2
Pinoké JA1 Victoria JA1 3-4
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2017
hdm JA1 Pinoké JA1 0-5
Nijmegen JA1 Schaerweijde JA1 3-1
Den Bosch JA1 Laren JA1 1-2
Victoria JA1 Oranje-Rood JA1 0-1
ZATERDAG 10 MAART 2018
Laren JA1 Victoria JA1 2-3
Den Bosch JA1 Schaerweijde JA1 3-0
Oranje-Rood JA1 hdm JA1 3-2
Pinoké JA1 Nijmegen JA1 3-1
ZATERDAG 24 MAART 2018
hdm JA1 Den Bosch JA1 1-3
Schaerweijde JA1 Victoria JA1 1-2
Nijmegen JA1 Laren JA1 1-4
Pinoké JA1 Oranje-Rood JA1 4-6
ZATERDAG 7 APRIL 2018
Laren JA1 Pinoké JA1 6-3
Oranje-Rood JA1 Schaerweijde JA1 2-0
Den Bosch JA1 Nijmegen JA1 4-1
Victoria JA1 hdm JA1 2-0
DONDERDAG 12 APRIL 2018
Nijmegen JA1 Oranje-Rood JA1 3-0
ZATERDAG 14 APRIL 2018
Schaerweijde JA1 hdm JA1 1-2
Nijmegen JA1 Victoria JA1 1-2
Pinoké JA1 Den Bosch JA1 1-4
Oranje-Rood JA1 Laren JA1 4-2
WOENSDAG 18 APRIL 2018
Schaerweijde JA1 Pinoké JA1 1-4
ZATERDAG 21 APRIL 2018
Den Bosch JA1 Oranje-Rood JA1 3-0
Laren JA1 Schaerweijde JA1 4-1
hdm JA1 Nijmegen JA1 3-2
Victoria JA1 Pinoké JA1 2-1
DONDERDAG 26 APRIL 2018
hdm JA1 Laren JA1 1-1
ZATERDAG 5 MEI 2018
Victoria JA1 Den Bosch JA1 4-2
ZATERDAG 12 MEI 2018
Pinoké JA1 hdm JA1 3-2
Laren JA1 Den Bosch JA1 3-3
Schaerweijde JA1 Nijmegen JA1 2-1
Oranje-Rood JA1 Victoria JA1 1-3