Dames 08 Res. 2e klasse

 

Aankomende speelronde

ZONDAG 27 MEI 2018
Thuis Uit Aanvang
Boekel D2 (O) Hopbel D4 14:30
Den Bosch D9 Tilburg D8 14:00
Geel-Zwart D3 MEP D3 10:45
HOD D5 Den Bosch D8 12:30
Oirschot D2 (O) Were Di D7 12:45
Rosmalen D3 Uden D2 (O) 13:30

Arbitrage verplichting Dames 08

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
3-6-2018 12:15 Dames 03 MHC De Warande D2 (O) Team
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Geel-Zwart D3 18 52 17 1 0 108 0
2 Uden D2 18 49 16 1 1 61 0
3 Rosmalen D3 18 40 13 1 4 46 0
4 Oirschot D2 18 37 12 1 5 39 0
5 Boekel D2 18 36 11 3 4 28 0
6 Den Bosch D8 18 20 6 2 10 -24 0
7 Were Di D7 18 18 6 0 12 -46 0
8 MEP D3 18 17 5 2 11 -25 0
9 Den Bosch D9 18 17 5 2 11 -33 0
10 HOD D5 18 14 4 2 12 -32 0
11 Hopbel D4 18 10 2 4 12 -60 0
12 Tilburg D8 18 4 1 1 16 -62 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 mei H.O.D. D5 12:30 uit
3 jun SMHC De Hopbel D4 10:30 thuis - KGW 1
10 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch D9 n.n.b thuis - KGW 2
17 jun Were Di Tilburg D7 13:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
HOD D5 Oirschot D2 (O) 3-7
Den Bosch D9 Geel-Zwart D3 0-12
Tilburg D8 Boekel D2 (O) 0-4
Uden D2 (O) Hopbel D4 5-0
MEP D3 Were Di D7 4-3
Rosmalen D3 Den Bosch D8 5-1
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Were Di D7 Uden D2 (O) 0-4
Hopbel D4 Tilburg D8 3-0
Boekel D2 (O) HOD D5 4-1
Oirschot D2 (O) Den Bosch D9 2-0
Den Bosch D8 MEP D3 3-0
Geel-Zwart D3 Rosmalen D3 9-4
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Geel-Zwart D3 Den Bosch D8 6-0
Rosmalen D3 Oirschot D2 (O) 3-2
Tilburg D8 Were Di D7 1-2
Uden D2 (O) MEP D3 4-1
Den Bosch D9 Boekel D2 (O) 3-6
HOD D5 Hopbel D4 (1-1)INTERNET_RESULT
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Boekel D2 (O) Rosmalen D3 4-7
Were Di D7 HOD D5 1-2
Hopbel D4 Den Bosch D9 1-1
Den Bosch D8 Uden D2 (O) 0-3
Oirschot D2 (O) Geel-Zwart D3 3-3
MEP D3 Tilburg D8 2-1
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
HOD D5 MEP D3 2-2
Den Bosch D9 Were Di D7 2-4
Geel-Zwart D3 Boekel D2 (O) 3-2
Oirschot D2 (O) Den Bosch D8 2-1
Rosmalen D3 Hopbel D4 12-0
Tilburg D8 Uden D2 (O) 2-8
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Boekel D2 (O) Oirschot D2 (O) 3-1
Hopbel D4 Geel-Zwart D3 0-9
Uden D2 (O) HOD D5 2-0
Den Bosch D8 Tilburg D8 3-1
MEP D3 Den Bosch D9 5-5
Were Di D7 Rosmalen D3 3-9
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Geel-Zwart D3 Were Di D7 9-1
Rosmalen D3 MEP D3 2-1
Den Bosch D9 Uden D2 (O) 1-6
Oirschot D2 (O) Hopbel D4 8-1
Boekel D2 (O) Den Bosch D8 8-1
HOD D5 Tilburg D8 5-0
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Hopbel D4 Boekel D2 (O) 0-4
Were Di D7 Oirschot D2 (O) 0-5
MEP D3 Geel-Zwart D3 2-6
Den Bosch D8 HOD D5 5-2
Tilburg D8 Den Bosch D9 2-5
Uden D2 (O) Rosmalen D3 2-1
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Rosmalen D3 Tilburg D8 4-0
Geel-Zwart D3 Uden D2 (O) 3-0
Oirschot D2 (O) MEP D3 3-0
Boekel D2 (O) Were Di D7 3-1
Hopbel D4 Den Bosch D8 1-1
Den Bosch D9 HOD D5 0-2
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Uden D2 (O) Oirschot D2 (O) 4-0
Tilburg D8 Geel-Zwart D3 0-8
HOD D5 Rosmalen D3 0-4
Were Di D7 Hopbel D4 4-2
Den Bosch D9 Den Bosch D8 1-0
MEP D3 Boekel D2 (O) 1-4
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Hopbel D4 MEP D3 4-0
Geel-Zwart D3 HOD D5 8-0
Boekel D2 (O) Uden D2 (O) 0-0
Rosmalen D3 Den Bosch D9 3-1
Oirschot D2 (O) Tilburg D8 9-0
Den Bosch D8 Were Di D7 6-4
ZONDAG 11 MAART 2018
Den Bosch D8 Rosmalen D3 0-2
Geel-Zwart D3 Den Bosch D9 7-0
Oirschot D2 (O) HOD D5 7-0
Hopbel D4 Uden D2 (O) 0-5
Boekel D2 (O) Tilburg D8 6-0
Were Di D7 MEP D3 3-2
ZONDAG 25 MAART 2018
Oirschot D2 (O) Rosmalen D3 4-3
Boekel D2 (O) Den Bosch D9 4-0
MEP D3 Uden D2 (O) 1-5
Were Di D7 Tilburg D8 4-3
Den Bosch D8 Geel-Zwart D3 1-6
Hopbel D4 HOD D5 1-3
ZONDAG 8 APRIL 2018
Den Bosch D9 Hopbel D4 3-1
Rosmalen D3 Boekel D2 (O) 4-4
Geel-Zwart D3 Oirschot D2 (O) 4-2
Tilburg D8 MEP D3 0-3
Uden D2 (O) Den Bosch D8 3-0
HOD D5 Were Di D7 1-2
VRIJDAG 13 APRIL 2018
HOD D5 Boekel D2 (O) 0-4
ZONDAG 15 APRIL 2018
Hopbel D4 Rosmalen D3 1-5
Uden D2 (O) Tilburg D8 8-0
Were Di D7 Den Bosch D9 2-5
Boekel D2 (O) Geel-Zwart D3 0-6
Den Bosch D8 Oirschot D2 (O) 3-8
MEP D3 HOD D5 1-0
ZONDAG 22 APRIL 2018
Den Bosch D9 MEP D3 1-2
HOD D5 Uden D2 (O) 1-2
Tilburg D8 Den Bosch D8 0-2
Rosmalen D3 Were Di D7 9-1
Geel-Zwart D3 Hopbel D4 14-0
Oirschot D2 (O) Boekel D2 (O) 7-3
ZONDAG 29 APRIL 2018
Tilburg D8 Hopbel D4 1-1
ZONDAG 6 MEI 2018
Uden D2 (O) Were Di D7 8-1
Rosmalen D3 Geel-Zwart D3 1-4
MEP D3 Den Bosch D8 0-1
Den Bosch D9 Oirschot D2 (O) 4-3
ZONDAG 13 MEI 2018
Hopbel D4 Oirschot D2 (O) 1-2
Were Di D7 Geel-Zwart D3 1-8
MEP D3 Rosmalen D3 0-5
Uden D2 (O) Den Bosch D9 3-0
Tilburg D8 HOD D5 4-0
Den Bosch D8 Boekel D2 (O) 2-2