Dames 04 Res. overgangsklasse

 

Aankomende speelronde

ZONDAG 11 MAART 2018
Thuis Uit Aanvang
Best D2 (O) HOD D2 (O)
Geldrop D3 (O) Don Quishoot D3
Nuenen D2 (O) Maastricht D2 (O)
Oranje-Rood D4 Oranje-Rood D3 12:00
Weert D2 (O) Tegelen D2 (O)

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Oranje-Rood D4 10 26 8 2 0 24 0
2 HOD D2 10 25 8 1 1 21 0
3 Oranje-Rood D3 10 22 7 1 2 20 0
4 Best D2 10 21 6 3 1 8 0
5 Tegelen D2 10 15 4 3 3 0 0
6 Maastricht D2 10 13 4 1 5 6 0
7 Weert D2 10 12 3 3 4 -1 0
8 Don Quishoot D3 10 9 2 3 5 -16 0
9 Geldrop D3 10 7 2 1 7 -13 0
10 Den Bosch D4 10 3 0 3 7 -15 0
11 Nuenen D2 10 1 0 1 9 -34 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
18 mrt HV Weert D2 n.n.b thuis
25 mrt Don Quishoot D3 n.n.b thuis
8 apr HC Oranje Rood D3 n.n.b uit
15 apr H.O.D. D2 n.n.b thuis
22 apr Maastrichtse Hockey Club MHC D2 n.n.b uit
13 mei Tegelen D2 n.n.b thuis
27 mei Nuenen D2 n.n.b uit
3 jun MHC Best D2 n.n.b thuis
10 jun HC Oranje Rood D4 n.n.b uit
17 jun Hockey Geldrop D3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Tegelen D2 (O) Weert D2 (O) 2-2
Don Quishoot D3 Geldrop D3 (O) 2-0
Den Bosch D4 Geldrop D2 (O) 6-0
Oranje-Rood D3 Oranje-Rood D4 2-2
HOD D2 (O) Best D2 (O) 1-3
Maastricht D2 (O) Nuenen D2 (O) 3-1
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Oranje-Rood D4 HOD D2 (O) 1-1
Geldrop D3 (O) Oranje-Rood D3 1-5
Best D2 (O) Maastricht D2 (O) 1-1
Nuenen D2 (O) Tegelen D2 (O) 0-3
Weert D2 (O) Den Bosch D4 1-1
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Maastricht D2 (O) Oranje-Rood D4 2-3
Tegelen D2 (O) Best D2 (O) 2-2
HOD D2 (O) Geldrop D3 (O) 3-2
Don Quishoot D3 Den Bosch D4 1-1
Nuenen D2 (O) Weert D2 (O) 1-2
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Geldrop D3 (O) Maastricht D2 (O) 2-4
Best D2 (O) Nuenen D2 (O) 4-2
Oranje-Rood D4 Tegelen D2 (O) 3-0
Weert D2 (O) Don Quishoot D3 6-0
Den Bosch D4 Oranje-Rood D3 1-2
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Best D2 (O) Weert D2 (O) 2-0
Nuenen D2 (O) Oranje-Rood D4 0-6
Tegelen D2 (O) Geldrop D3 (O) 3-1
Oranje-Rood D3 Don Quishoot D3 4-0
HOD D2 (O) Den Bosch D4 2-0
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Weert D2 (O) Oranje-Rood D3 5-6
Don Quishoot D3 HOD D2 (O) 1-6
Den Bosch D4 Maastricht D2 (O) 0-6
Geldrop D3 (O) Nuenen D2 (O) 2-0
Oranje-Rood D4 Best D2 (O) 4-1
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Best D2 (O) Geldrop D3 (O) 3-1
Maastricht D2 (O) Don Quishoot D3 2-0
Oranje-Rood D4 Weert D2 (O) 7-3
Tegelen D2 (O) Den Bosch D4 1-0
HOD D2 (O) Oranje-Rood D3 1-0
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Den Bosch D4 Nuenen D2 (O) 1-1
Don Quishoot D3 Tegelen D2 (O) 2-2
Oranje-Rood D3 Maastricht D2 (O) 3-2
Geldrop D3 (O) Oranje-Rood D4 0-4
Weert D2 (O) HOD D2 (O) 1-3
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Nuenen D2 (O) Don Quishoot D3 2-3
Geldrop D3 (O) Weert D2 (O) 4-4
Maastricht D2 (O) HOD D2 (O) 1-2
Best D2 (O) Den Bosch D4 2-0
DINSDAG 14 NOVEMBER 2017
Tegelen D2 (O) Oranje-Rood D3 1-3
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Don Quishoot D3 Best D2 (O) 0-0
Den Bosch D4 Oranje-Rood D4 0-1
HOD D2 (O) Tegelen D2 (O) 3-0
Maastricht D2 (O) Weert D2 (O) 2-3
Oranje-Rood D3 Nuenen D2 (O) 9-0
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Tegelen D2 (O) Maastricht D2 (O) 3-1
Geldrop D3 (O) Den Bosch D4 3-1
Best D2 (O) Oranje-Rood D3 2-1
Nuenen D2 (O) HOD D2 (O) 0-8
Oranje-Rood D4 Don Quishoot D3 3-1