Dames 02 Res. hoofdklasse

 

Aankomende speelronde

ZONDAG 27 MEI 2018
Thuis Uit Aanvang
Eindhoven D2 (O) Helmond D2 (O) 11:00
Hopbel D2 (O) Push D2 (O) 10:30
MEP D2 (O) Were Di D2 (O) 10:45
Push D3 Breda D2 (O) 11:15
Tilburg D2 (O) Oranje-Rood D2 (O) 10:00
Tilburg D3 Den Bosch D2 (O) 11:45

Arbitrage verplichting Dames 02

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
3-6-2018 15:45 Heren La MHC Liberty HLA Team
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Oranje-Rood D2 18 48 16 0 2 47 0
2 Were Di D2 18 48 15 3 0 32 0
3 Tilburg D2 18 44 14 2 2 34 0
4 MEP D2 18 29 9 2 7 2 0
5 Breda D2 18 27 8 3 7 -1 0
6 Push D2 18 25 8 1 9 -10 0
7 Tilburg D3 18 22 7 1 10 -3 0
8 Eindhoven D2 18 21 6 3 9 -2 0
9 Push D3 18 20 6 2 10 -14 0
10 Den Bosch D2 18 14 4 2 12 -14 0
11 Hopbel D2 18 11 3 2 13 -30 0
12 Helmond D2 18 4 1 1 16 -41 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 mei HC Tilburg D3 11:45 uit
3 jun B.H.V. Push D3 14:00 thuis - KGW 1
10 jun BH&BC Breda D2 10:45 uit
17 jun HC Oranje Rood D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Hopbel D2 (O) MEP D2 (O) 0-2
Tilburg D2 (O) Tilburg D3 3-0
Push D2 (O) Push D3 2-0
Helmond D2 (O) Breda D2 (O) 1-1
Were Di D2 (O) Den Bosch D2 (O) 2-0
Eindhoven D2 (O) Oranje-Rood D2 (O) 2-3
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Breda D2 (O) Push D2 (O) 3-2
Push D3 Tilburg D2 (O) 1-3
Tilburg D3 Hopbel D2 (O) 1-2
MEP D2 (O) Eindhoven D2 (O) 1-1
Oranje-Rood D2 (O) Were Di D2 (O) 1-2
Den Bosch D2 (O) Helmond D2 (O) 1-0
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Hopbel D2 (O) Push D3 2-2
Eindhoven D2 (O) Tilburg D3 4-2
MEP D2 (O) Oranje-Rood D2 (O) 1-2
Helmond D2 (O) Were Di D2 (O) 0-3
Push D2 (O) Den Bosch D2 (O) 2-1
Tilburg D2 (O) Breda D2 (O) 3-0
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Tilburg D3 MEP D2 (O) 2-3
Push D3 Eindhoven D2 (O) 1-0
Were Di D2 (O) Push D2 (O) 5-1
Den Bosch D2 (O) Tilburg D2 (O) 1-2
Breda D2 (O) Hopbel D2 (O) 2-1
Oranje-Rood D2 (O) Helmond D2 (O) 5-0
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Tilburg D2 (O) Were Di D2 (O) 2-2
Tilburg D3 Oranje-Rood D2 (O) 2-3
Push D2 (O) Helmond D2 (O) 3-2
MEP D2 (O) Push D3 3-1
Hopbel D2 (O) Den Bosch D2 (O) 0-2
Eindhoven D2 (O) Breda D2 (O) 1-2
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Den Bosch D2 (O) Eindhoven D2 (O) 1-2
Were Di D2 (O) Hopbel D2 (O) 3-0
Helmond D2 (O) Tilburg D2 (O) 0-4
Oranje-Rood D2 (O) Push D2 (O) 4-0
Breda D2 (O) MEP D2 (O) 4-1
Push D3 Tilburg D3 4-3
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Eindhoven D2 (O) Were Di D2 (O) 0-3
Tilburg D2 (O) Push D2 (O) 2-1
Hopbel D2 (O) Helmond D2 (O) 1-0
Push D3 Oranje-Rood D2 (O) 2-5
Tilburg D3 Breda D2 (O) 3-1
MEP D2 (O) Den Bosch D2 (O) 2-1
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Helmond D2 (O) Eindhoven D2 (O) 1-3
Were Di D2 (O) MEP D2 (O) 2-1
Breda D2 (O) Push D3 1-2
Oranje-Rood D2 (O) Tilburg D2 (O) 2-1
Den Bosch D2 (O) Tilburg D3 0-3
Push D2 (O) Hopbel D2 (O) 2-1
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
MEP D2 (O) Helmond D2 (O) 4-1
Tilburg D3 Were Di D2 (O) 0-4
Breda D2 (O) Oranje-Rood D2 (O) 0-2
Hopbel D2 (O) Tilburg D2 (O) 1-4
Eindhoven D2 (O) Push D2 (O) 4-1
Push D3 Den Bosch D2 (O) 2-1
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Hopbel D2 (O) Oranje-Rood D2 (O) 0-5
Helmond D2 (O) Tilburg D3 0-4
Den Bosch D2 (O) Breda D2 (O) 1-2
Push D2 (O) MEP D2 (O) 1-2
Tilburg D2 (O) Eindhoven D2 (O) 1-1
Were Di D2 (O) Push D3 1-1
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Push D3 Helmond D2 (O) 3-2
Breda D2 (O) Were Di D2 (O) 0-3
Oranje-Rood D2 (O) Den Bosch D2 (O) 3-0
MEP D2 (O) Tilburg D2 (O) 1-3
Eindhoven D2 (O) Hopbel D2 (O) 2-3
Tilburg D3 Push D2 (O) 2-3
ZONDAG 11 MAART 2018
Oranje-Rood D2 (O) Eindhoven D2 (O) 3-1
MEP D2 (O) Hopbel D2 (O) 4-1
Den Bosch D2 (O) Were Di D2 (O) 0-2
Push D3 Push D2 (O) 2-5
Breda D2 (O) Helmond D2 (O) 4-1
Tilburg D3 Tilburg D2 (O) 2-4
ZONDAG 25 MAART 2018
Tilburg D3 Eindhoven D2 (O) 2-1
Push D3 Hopbel D2 (O) 3-1
Breda D2 (O) Tilburg D2 (O) 1-3
Den Bosch D2 (O) Push D2 (O) 0-2
Were Di D2 (O) Helmond D2 (O) 2-0
Oranje-Rood D2 (O) MEP D2 (O) 4-0
ZONDAG 8 APRIL 2018
Eindhoven D2 (O) Push D3 4-1
Push D2 (O) Were Di D2 (O) 1-2
Helmond D2 (O) Oranje-Rood D2 (O) 0-7
MEP D2 (O) Tilburg D3 1-4
Hopbel D2 (O) Breda D2 (O) 0-2
Tilburg D2 (O) Den Bosch D2 (O) 4-1
DINSDAG 10 APRIL 2018
Push D2 (O) Breda D2 (O) 1-1
DONDERDAG 12 APRIL 2018
Hopbel D2 (O) Tilburg D3 0-5
ZONDAG 15 APRIL 2018
Were Di D2 (O) Tilburg D2 (O) 1-0
Helmond D2 (O) Push D2 (O) 0-2
Den Bosch D2 (O) Hopbel D2 (O) 4-1
Breda D2 (O) Eindhoven D2 (O) 4-1
Push D3 MEP D2 (O) 2-3
Oranje-Rood D2 (O) Tilburg D3 6-0
ZONDAG 22 APRIL 2018
Push D2 (O) Oranje-Rood D2 (O) 0-3
Hopbel D2 (O) Were Di D2 (O) 2-2
Eindhoven D2 (O) Den Bosch D2 (O) 2-2
Tilburg D2 (O) Helmond D2 (O) 2-0
Tilburg D3 Push D3 3-2
MEP D2 (O) Breda D2 (O) 5-2
ZONDAG 6 MEI 2018
Were Di D2 (O) Oranje-Rood D2 (O) 2-1
Helmond D2 (O) Den Bosch D2 (O) 1-2
Eindhoven D2 (O) MEP D2 (O) 2-1
DINSDAG 8 MEI 2018
Tilburg D2 (O) Push D3 4-1
ZONDAG 13 MEI 2018
Den Bosch D2 (O) MEP D2 (O) 2-2
Breda D2 (O) Tilburg D3 1-1
Oranje-Rood D2 (O) Push D3 2-1
Were Di D2 (O) Eindhoven D2 (O) 3-2
Helmond D2 (O) Hopbel D2 (O) 2-1
Push D2 (O) Tilburg D2 (O) 0-5