Dit schema loopt van 10-12-2017 t/m 16-12-2017
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes B4 zaal Mikey Timmermans de Schutskamp
17:00 - 18:00 Jongens D1 zaal Dennis De Graaf
Laz Omrani
Maaspoort
17:00 - 18:00 Jongens D2 zaal Daan Bozon
Igor Verboven
Hervensebaan
17:00 - 18:30 Meisjes B1 zaal Neel van der Leeuw
Reinier van Heemstra
Ronald Colijn
De Schans
18:00 - 19:00 Jongens B1 zaal Emily Campbell
Roel Van Maastrigt
de Schutskamp
18:00 - 19:00 Jongens C1 zaal Bas de Bruijn
Frederique Passier
Maaspoort
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Dames 01 zaal Bas van Zundert
Raoul Ehren
Sportiom
16:00 - 17:00 Meisjes D02 zaal Julia van den Heuvel
Lex van Lierop
De Schans
16:30 - 18:00 Heren 01 zaal Eric Verboom
Ruben Mulder
de Schutskamp
17:00 - 18:00 Meisjes C04 zaal Niek Schrover
Xander Stevels
Hervensebaan
17:30 - 18:30 Meisjes A1 zaal Jaimy Hulsker
Juriën Buitendijk
Vera Vorstenbosch
Sportiom
18:00 - 19:00 Jongens A1 zaal Austin Smith
Roderik Nierman
de Schutskamp
18:00 - 19:00 Meisjes C01 zaal Dilja Holewijn
Karin den Ouden
Pelle Hemstra
De Schans
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D2 zaal Daan Bozon
Igor Verboven
Hervensebaan
16:00 - 17:00 Jongens D3 zaal Juul Van de Wiel
Meije Duijf
De Schans
16:00 - 17:00 Meisjes C02 zaal Lisanne Hoefkens
Sacha van Lith
Sportiom
16:30 - 17:30 Meisjes A3 zaal Joost Brouwers de Schutskamp
17:00 - 18:30 Jongens 8E01 zaal Hervensebaan
17:00 - 18:30 Jongens 8E02 zaal Hervensebaan
17:00 - 18:00 Meisjes C03 zaal Simone Hefting De Schans
17:30 - 18:30 Jongens A3 zaal Joost Brouwers de Schutskamp
18:00 - 19:00 Meisjes D01 zaal Lenna Omrani
Yannick Hulsker
De Schans
18:00 - 19:00 Meisjes D03 zaal Meike Verberne
Tess Bieleman
Maaspoort
18:30 - 19:30 Jongens B3 zaal Joost Brouwers de Schutskamp
19:00 - 20:00 Jongens B1 zaal Emily Campbell
Roel Van Maastrigt
Sportiom
19:00 - 20:00 Jongens B2 zaal Rein Meijer Maaspoort
21:30 - 22:30 Jongens A2 zaal Laz Omrani Sportiom
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Dames 01 zaal Bas van Zundert
Raoul Ehren
De Schans
16:00 - 17:30 Heren 01 zaal Eric Verboom
Ruben Mulder
de Schutskamp
17:00 - 18:00 Meisjes A2 zaal Bas de Bruijn Hervensebaan
17:30 - 19:00 Meisjes A1 zaal Jaimy Hulsker
Juriën Buitendijk
Vera Vorstenbosch
De Schans
18:30 - 19:30 Jongens A1 zaal Austin Smith
Roderik Nierman
de Schutskamp
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 zaal de Schutskamp
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 zaal de Schutskamp
16:00 - 17:00 Meisjes D02 zaal Julia van den Heuvel
Lex van Lierop
Sportiom
17:00 - 18:00 Jongens 8E01 zaal de Schutskamp
17:00 - 18:00 Jongens 8E02 zaal de Schutskamp
17:00 - 18:00 Jongens C2 zaal Anick van Rooijen
Teuntje de Wit
Hervensebaan
17:00 - 18:00 Meisjes D01 zaal Lenna Omrani
Yannick Hulsker
De Schans
18:00 - 19:00 Jongens D1 zaal Dennis De Graaf
Laz Omrani
de Schutskamp
18:00 - 19:00 Meisjes B2 zaal Monique Sauvé Maaspoort
18:00 - 19:00 Meisjes B3 zaal Rein Meijer
Youri Robeerst
Hervensebaan
18:00 - 19:00 Meisjes C01 zaal Dilja Holewijn
Karin den Ouden
Pelle Hemstra
De Schans
19:00 - 20:00 Jongens B2 zaal Rein Meijer De Schans
19:00 - 20:00 Jongens C1 zaal Bas de Bruijn
Frederique Passier
de Schutskamp
19:00 - 20:00 Jongens C3 zaal Mikey Timmermans
Thomas van Lamsweerde
Hervensebaan
19:00 - 20:00 Meisjes B1 zaal Neel van der Leeuw
Reinier van Heemstra
Ronald Colijn
Sportiom