Dames 08 Res. 2e klasse

 

Aankomende speelronde

ZONDAG 11 MAART 2018
Thuis Uit Aanvang
Boekel D2 (O) Tilburg D8
Den Bosch D8 Rosmalen D3
Geel-Zwart D3 Den Bosch D9
Hopbel D4 Uden D2 (O)
Oirschot D2 (O) HOD D5
Were Di D7 MEP D3

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Geel-Zwart D3 11 31 10 1 0 64 0
2 Uden D2 11 28 9 1 1 30 0
3 Rosmalen D3 11 27 9 0 2 31 0
4 Boekel D2 11 25 8 1 2 24 0
5 Oirschot D2 11 22 7 1 3 24 0
6 Den Bosch D8 11 13 4 1 6 -12 0
7 HOD D5 11 11 3 2 6 -16 0
8 Were Di D7 11 9 3 0 8 -24 0
9 Hopbel D4 11 9 2 3 6 -32 0
10 MEP D3 11 8 2 2 7 -19 0
11 Den Bosch D9 11 8 2 2 7 -24 0
12 Tilburg D8 11 0 0 0 11 -46 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mrt Rosmalen D3 n.n.b thuis
18 mrt MHC MEP D3 n.n.b uit
25 mrt Geel-Zwart D3 n.n.b thuis
8 apr Hockey Club Uden D2 n.n.b uit
15 apr HC Oirschot D2 n.n.b thuis
22 apr HC Tilburg D8 n.n.b uit
13 mei HC Boekel D2 n.n.b thuis
27 mei H.O.D. D5 n.n.b uit
3 jun SMHC De Hopbel D4 n.n.b thuis
10 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch D9 n.n.b thuis
17 jun Were Di Tilburg D7 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Tilburg D8 Boekel D2 (O) 0-4
Uden D2 (O) Hopbel D4 5-0
MEP D3 Were Di D7 4-3
Rosmalen D3 Den Bosch D8 5-1
Den Bosch D9 Geel-Zwart D3 0-12
HOD D5 Oirschot D2 (O) 3-7
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Were Di D7 Uden D2 (O) 0-4
Hopbel D4 Tilburg D8 3-0
Oirschot D2 (O) Den Bosch D9 2-0
Den Bosch D8 MEP D3 3-0
Geel-Zwart D3 Rosmalen D3 9-4
Boekel D2 (O) HOD D5 4-1
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Geel-Zwart D3 Den Bosch D8 6-0
Rosmalen D3 Oirschot D2 (O) 3-2
Uden D2 (O) MEP D3 4-1
Tilburg D8 Were Di D7 1-2
HOD D5 Hopbel D4 (1-1)INTERNET_RESULT
Den Bosch D9 Boekel D2 (O) 3-6
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Hopbel D4 Den Bosch D9 1-1
Were Di D7 HOD D5 1-2
Oirschot D2 (O) Geel-Zwart D3 3-3
MEP D3 Tilburg D8 2-1
Den Bosch D8 Uden D2 (O) 0-3
Boekel D2 (O) Rosmalen D3 4-7
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Geel-Zwart D3 Boekel D2 (O) 3-2
HOD D5 MEP D3 2-2
Rosmalen D3 Hopbel D4 12-0
Tilburg D8 Uden D2 (O) 2-8
Den Bosch D9 Were Di D7 2-4
Oirschot D2 (O) Den Bosch D8 2-1
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Uden D2 (O) HOD D5 2-0
Were Di D7 Rosmalen D3 3-9
Hopbel D4 Geel-Zwart D3 0-9
MEP D3 Den Bosch D9 5-5
Den Bosch D8 Tilburg D8 3-1
Boekel D2 (O) Oirschot D2 (O) 3-1
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Den Bosch D9 Uden D2 (O) 1-6
Geel-Zwart D3 Were Di D7 9-1
HOD D5 Tilburg D8 5-0
Rosmalen D3 MEP D3 2-1
Boekel D2 (O) Den Bosch D8 8-1
Oirschot D2 (O) Hopbel D4 8-1
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
MEP D3 Geel-Zwart D3 2-6
Hopbel D4 Boekel D2 (O) 0-4
Den Bosch D8 HOD D5 5-2
Uden D2 (O) Rosmalen D3 2-1
Tilburg D8 Den Bosch D9 2-5
Were Di D7 Oirschot D2 (O) 0-5
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Geel-Zwart D3 Uden D2 (O) 3-0
Rosmalen D3 Tilburg D8 4-0
Oirschot D2 (O) MEP D3 3-0
Hopbel D4 Den Bosch D8 1-1
Boekel D2 (O) Were Di D7 3-1
Den Bosch D9 HOD D5 0-2
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
HOD D5 Rosmalen D3 0-4
Uden D2 (O) Oirschot D2 (O) 4-0
Were Di D7 Hopbel D4 4-2
Den Bosch D9 Den Bosch D8 1-0
MEP D3 Boekel D2 (O) 1-4
Tilburg D8 Geel-Zwart D3 0-8
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Boekel D2 (O) Uden D2 (O) 0-0
Rosmalen D3 Den Bosch D9 3-1
Hopbel D4 MEP D3 4-0
Oirschot D2 (O) Tilburg D8 9-0
Geel-Zwart D3 HOD D5 8-0
Den Bosch D8 Were Di D7 6-4