Dames 03 Res. overgangsklasse

 

Aankomende speelronde

ZONDAG 27 MEI 2018
Thuis Uit Aanvang
Etten-Leur D2 (O) DES D2 (O) 10:45
Etten-Leur D3 Were Di D3 14:45
Goirle D2 (O) Warande D2 (O) 12:45
Tilburg D4 Zwart-Wit D3 9:30
Zwart-Wit D2 (O) Don Quishoot D2 (O) 10:45

Arbitrage verplichting Dames 03

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
3-6-2018 10:30 Dames 08 SMHC De Hopbel D4 Team
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Etten-Leur D2 18 45 15 0 3 61 0
2 Tilburg D4 18 44 14 2 2 46 0
3 Den Bosch D3 19 40 12 4 3 22 0
4 Goirle D2 18 33 10 3 5 5 0
5 Oss D2 19 31 9 4 6 22 0
6 DES D2 18 24 8 0 10 -9 0
7 Zwart-Wit D3 18 21 6 3 9 -14 0
8 Warande D2 18 19 5 4 9 6 0
9 Zwart-Wit D2 18 19 5 4 9 -6 0
10 Don Quishoot D2 18 19 5 4 9 -11 0
11 Etten-Leur D3 18 14 4 2 12 -47 0
12 Were Di D3 18 3 1 0 17 -75 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 jun MHC De Warande D2 (O) 12:15 thuis - KGW 1
10 jun ZwartWit D2 n.n.b thuis - KGW 2
17 jun ZwartWit D3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Etten-Leur D2 (O) Den Bosch D3 0-3
DES D2 (O) Warande D2 (O) 2-1
Don Quishoot D2 (O) Goirle D2 (O) 0-0
Zwart-Wit D2 (O) Etten-Leur D3 2-2
Oss D2 (O) Tilburg D4 1-3
Were Di D3 Zwart-Wit D3 0-3
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Zwart-Wit D3 DES D2 (O) 2-0
Warande D2 (O) Don Quishoot D2 (O) 1-1
Tilburg D4 Zwart-Wit D2 (O) 4-1
Etten-Leur D3 Etten-Leur D2 (O) 0-11
Den Bosch D3 Were Di D3 3-1
Goirle D2 (O) Oss D2 (O) 2-1
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Zwart-Wit D2 (O) Goirle D2 (O) 1-2
Etten-Leur D2 (O) Tilburg D4 3-2
Oss D2 (O) Warande D2 (O) 3-0
Don Quishoot D2 (O) Zwart-Wit D3 0-3
DES D2 (O) Were Di D3 3-0
Etten-Leur D3 Den Bosch D3 4-0
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Goirle D2 (O) Etten-Leur D2 (O) 2-5
Tilburg D4 Etten-Leur D3 4-0
Zwart-Wit D3 Oss D2 (O) 1-3
Warande D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) 1-2
Were Di D3 Don Quishoot D2 (O) 1-2
Den Bosch D3 DES D2 (O) 5-1
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Etten-Leur D2 (O) Warande D2 (O) 3-0
Zwart-Wit D2 (O) Zwart-Wit D3 0-3
Oss D2 (O) Were Di D3 5-0
Etten-Leur D3 Goirle D2 (O) 2-2
Tilburg D4 Den Bosch D3 6-2
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Warande D2 (O) Etten-Leur D3 5-2
Zwart-Wit D3 Etten-Leur D2 (O) 0-4
Were Di D3 Zwart-Wit D2 (O) 3-2
Goirle D2 (O) Tilburg D4 1-1
DES D2 (O) Oss D2 (O) 2-1
Den Bosch D3 Don Quishoot D2 (O) 4-4
DINSDAG 17 OKTOBER 2017
Don Quishoot D2 (O) DES D2 (O) 2-1
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Goirle D2 (O) Den Bosch D3 1-4
Zwart-Wit D2 (O) DES D2 (O) 1-4
Etten-Leur D2 (O) Were Di D3 7-0
Tilburg D4 Warande D2 (O) 4-3
Etten-Leur D3 Zwart-Wit D3 5-3
Oss D2 (O) Don Quishoot D2 (O) 4-2
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Den Bosch D3 Oss D2 (O) 2-2
Don Quishoot D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) 0-1
DES D2 (O) Etten-Leur D2 (O) 0-5
Were Di D3 Etten-Leur D3 1-6
Zwart-Wit D3 Tilburg D4 0-1
Warande D2 (O) Goirle D2 (O) 0-1
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Zwart-Wit D2 (O) Oss D2 (O) 3-2
Warande D2 (O) Den Bosch D3 1-2
Goirle D2 (O) Zwart-Wit D3 5-1
Etten-Leur D3 DES D2 (O) 0-7
Tilburg D4 Were Di D3 10-1
Etten-Leur D2 (O) Don Quishoot D2 (O) 3-0
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Oss D2 (O) Etten-Leur D2 (O) 2-4
Were Di D3 Goirle D2 (O) 0-2
Don Quishoot D2 (O) Etten-Leur D3 7-4
Zwart-Wit D3 Warande D2 (O) 1-7
Zwart-Wit D2 (O) Den Bosch D3 1-2
DES D2 (O) Tilburg D4 1-4
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Etten-Leur D3 Oss D2 (O) 3-5
Den Bosch D3 Zwart-Wit D3 3-3
Warande D2 (O) Were Di D3 9-0
Goirle D2 (O) DES D2 (O) 2-0
Tilburg D4 Don Quishoot D2 (O) 6-2
Etten-Leur D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) 4-1
ZONDAG 11 MAART 2018
Den Bosch D3 Etten-Leur D2 (O) 4-2
Etten-Leur D3 Zwart-Wit D2 (O) 1-4
Tilburg D4 Oss D2 (O) 1-3
Zwart-Wit D3 Were Di D3 1-0
Warande D2 (O) DES D2 (O) 6-4
Goirle D2 (O) Don Quishoot D2 (O) 3-0
ZONDAG 25 MAART 2018
Were Di D3 DES D2 (O) 1-3
Zwart-Wit D3 Don Quishoot D2 (O) 0-4
Warande D2 (O) Oss D2 (O) 2-2
Den Bosch D3 Etten-Leur D3 5-0
Tilburg D4 Etten-Leur D2 (O) 2-1
Goirle D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) 3-1
VRIJDAG 30 MAART 2018
DES D2 (O) Zwart-Wit D3 0-1
DONDERDAG 5 APRIL 2018
Don Quishoot D2 (O) Warande D2 (O) 1-1
ZONDAG 8 APRIL 2018
Etten-Leur D3 Tilburg D4 1-6
Etten-Leur D2 (O) Goirle D2 (O) 7-1
Zwart-Wit D2 (O) Warande D2 (O) 3-3
Oss D2 (O) Zwart-Wit D3 3-3
Don Quishoot D2 (O) Were Di D3 3-0
DES D2 (O) Den Bosch D3 2-7
ZONDAG 15 APRIL 2018
Den Bosch D3 Tilburg D4 1-5
Were Di D3 Oss D2 (O) 1-7
DES D2 (O) Don Quishoot D2 (O) 4-1
Zwart-Wit D3 Zwart-Wit D2 (O) 2-2
Warande D2 (O) Etten-Leur D2 (O) 1-2
Goirle D2 (O) Etten-Leur D3 8-1
ZONDAG 22 APRIL 2018
Don Quishoot D2 (O) Den Bosch D3 1-2
Oss D2 (O) DES D2 (O) 7-2
Zwart-Wit D2 (O) Were Di D3 9-3
Etten-Leur D2 (O) Zwart-Wit D3 3-1
Etten-Leur D3 Warande D2 (O) 4-6
Tilburg D4 Goirle D2 (O) 4-0
ZONDAG 29 APRIL 2018
Oss D2 (O) Den Bosch D3 2-2
ZONDAG 6 MEI 2018
Etten-Leur D2 (O) Etten-Leur D3 9-1
Zwart-Wit D2 (O) Tilburg D4 4-4
Oss D2 (O) Goirle D2 (O) 1-2
Were Di D3 Den Bosch D3 0-4
ZONDAG 13 MEI 2018
Den Bosch D3 Goirle D2 (O) 4-1
Don Quishoot D2 (O) Oss D2 (O) 1-4
Warande D2 (O) Tilburg D4 0-4
DES D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) 1-0
Zwart-Wit D3 Etten-Leur D3 2-4
Were Di D3 Etten-Leur D2 (O) 0-8