Dames 11 Res. 3e klasse

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Den Bosch D11 22 63 21 0 1 107 0
2 Liempde D1 22 58 19 1 2 85 0
3 Oirschot D4 22 54 17 3 2 58 0
4 Heesch D2 22 38 12 2 8 23 0
5 Gemert D2 22 37 11 4 7 30 0
6 HDL D1 22 34 11 1 10 7 0
7 Civicum D2 22 32 10 2 10 -5 0
8 Boxmeer D4 22 25 8 1 13 -31 0
9 Oranje-Rood D8 22 25 7 4 11 -9 0
10 Oss D6 22 11 3 2 17 -62 0
11 Hopbel D5 22 7 2 1 19 -79 0
12 Mill D1 22 1 0 1 21 -124 0

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Oranje-Rood D8 HDL D1 2-4
Den Bosch D11 Civicum D2 (O) 3-1
Boxmeer D4 Liempde D1 0-10
Gemert D2 (O) Oss D6 2-2
Oirschot D4 Heesch D2 (O) 2-0
Mill D1 Hopbel D5 0-3
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Oss D6 Boxmeer D4 1-4
Liempde D1 Den Bosch D11 6-2
Civicum D2 (O) Oranje-Rood D8 2-2
HDL D1 Mill D1 7-0
Hopbel D5 Oirschot D4 0-4
Heesch D2 (O) Gemert D2 (O) 2-2
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Oranje-Rood D8 Liempde D1 0-4
Mill D1 Civicum D2 (O) 1-7
HDL D1 Hopbel D5 5-1
Gemert D2 (O) Oirschot D4 0-3
Boxmeer D4 Heesch D2 (O) 1-4
Den Bosch D11 Oss D6 10-1
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Civicum D2 (O) HDL D1 2-1
Liempde D1 Mill D1 9-0
Heesch D2 (O) Den Bosch D11 0-3
Oss D6 Oranje-Rood D8 0-2
Oirschot D4 Boxmeer D4 6-2
Hopbel D5 Gemert D2 (O) 0-6
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
HDL D1 Liempde D1 3-4
Boxmeer D4 Gemert D2 (O) 2-1
Civicum D2 (O) Hopbel D5 2-0
Den Bosch D11 Oirschot D4 6-1
Oranje-Rood D8 Heesch D2 (O) 1-1
Mill D1 Oss D6 0-0
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Heesch D2 (O) Mill D1 6-0
Oirschot D4 Oranje-Rood D8 3-0
Gemert D2 (O) Den Bosch D11 1-2
Hopbel D5 Boxmeer D4 0-4
Oss D6 HDL D1 3-5
Liempde D1 Civicum D2 (O) 4-1
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Mill D1 Oirschot D4 0-11
Den Bosch D11 Boxmeer D4 5-0
Oranje-Rood D8 Gemert D2 (O) 0-4
Liempde D1 Hopbel D5 6-1
Civicum D2 (O) Oss D6 2-0
HDL D1 Heesch D2 (O) 1-0
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Hopbel D5 Den Bosch D11 0-5
Oss D6 Liempde D1 1-6
Boxmeer D4 Oranje-Rood D8 0-1
Gemert D2 (O) Mill D1 9-0
Oirschot D4 HDL D1 9-0
Heesch D2 (O) Civicum D2 (O) 1-2
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Oranje-Rood D8 Den Bosch D11 1-5
Oss D6 Hopbel D5 7-0
Liempde D1 Heesch D2 (O) 2-1
Civicum D2 (O) Oirschot D4 3-3
HDL D1 Gemert D2 (O) 1-5
Mill D1 Boxmeer D4 1-5
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Gemert D2 (O) Civicum D2 (O) 8-0
Boxmeer D4 HDL D1 2-2
Den Bosch D11 Mill D1 16-0
Oranje-Rood D8 Hopbel D5 4-0
Oirschot D4 Liempde D1 2-2
Heesch D2 (O) Oss D6 3-1
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Oss D6 Oirschot D4 2-7
Hopbel D5 Heesch D2 (O) 0-5
Liempde D1 Gemert D2 (O) 2-1
HDL D1 Den Bosch D11 0-1
Mill D1 Oranje-Rood D8 2-3
Civicum D2 (O) Boxmeer D4 6-1
ZONDAG 11 MAART 2018
Hopbel D5 Mill D1 4-2
HDL D1 Oranje-Rood D8 2-1
Civicum D2 (O) Den Bosch D11 0-6
Liempde D1 Boxmeer D4 5-0
Oss D6 Gemert D2 (O) 2-3
Heesch D2 (O) Oirschot D4 2-4
ZONDAG 25 MAART 2018
Oirschot D4 Gemert D2 (O) 3-3
Heesch D2 (O) Boxmeer D4 2-1
Oss D6 Den Bosch D11 0-11
Hopbel D5 HDL D1 0-4
Civicum D2 (O) Mill D1 4-0
ZONDAG 8 APRIL 2018
Gemert D2 (O) Hopbel D5 3-0
Boxmeer D4 Oirschot D4 1-4
HDL D1 Civicum D2 (O) 3-0
Oranje-Rood D8 Oss D6 3-0
Mill D1 Liempde D1 1-7
Den Bosch D11 Heesch D2 (O) 5-1
DONDERDAG 12 APRIL 2018
Oirschot D4 Hopbel D5 7-0
ZONDAG 15 APRIL 2018
Hopbel D5 Civicum D2 (O) 0-2
Liempde D1 HDL D1 7-1
Oss D6 Mill D1 3-1
Heesch D2 (O) Oranje-Rood D8 1-0
Oirschot D4 Den Bosch D11 1-3
Gemert D2 (O) Boxmeer D4 2-0
ZONDAG 22 APRIL 2018
HDL D1 Oss D6 5-1
Mill D1 Heesch D2 (O) 1-5
Den Bosch D11 Gemert D2 (O) 2-0
Civicum D2 (O) Liempde D1 0-2
Boxmeer D4 Hopbel D5 5-1
Oranje-Rood D8 Oirschot D4 2-4
WOENSDAG 25 APRIL 2018
Oranje-Rood D8 Civicum D2 (O) 1-0
ZONDAG 29 APRIL 2018
Liempde D1 Oranje-Rood D8 1-0
Boxmeer D4 Oss D6 3-2
Gemert D2 (O) Heesch D2 (O) 1-3
ZONDAG 6 MEI 2018
Den Bosch D11 Liempde D1 5-0
Mill D1 HDL D1 0-8
ZONDAG 13 MEI 2018
Hopbel D5 Liempde D1 0-4
Boxmeer D4 Den Bosch D11 0-9
Heesch D2 (O) HDL D1 3-1
Gemert D2 (O) Oranje-Rood D8 0-0
Oss D6 Civicum D2 (O) 1-3
Oirschot D4 Mill D1 5-2
ZONDAG 27 MEI 2018
HDL D1 Oirschot D4 3-4
Mill D1 Gemert D2 (O) 0-7
Oranje-Rood D8 Boxmeer D4 1-2
Liempde D1 Oss D6 13-0
Civicum D2 (O) Heesch D2 (O) 0-2
Den Bosch D11 Hopbel D5 6-0
ZONDAG 3 JUNI 2018
Oirschot D4 Civicum D2 (O) 4-1
Den Bosch D11 Oranje-Rood D8 6-0
Hopbel D5 Oss D6 0-2
Boxmeer D4 Mill D1 5-2
Heesch D2 (O) Liempde D1 2-5
Gemert D2 (O) HDL D1 6-5
ZONDAG 10 JUNI 2018
Liempde D1 Oirschot D4 2-3
Hopbel D5 Oranje-Rood D8 1-1
Oss D6 Heesch D2 (O) 0-6
Mill D1 Den Bosch D11 3-8
HDL D1 Boxmeer D4 3-2
WOENSDAG 13 JUNI 2018
Civicum D2 (O) Gemert D2 (O) 0-3
ZONDAG 17 JUNI 2018
Oranje-Rood D8 Mill D1 8-0
Den Bosch D11 HDL D1 5-1
Boxmeer D4 Civicum D2 (O) 2-5
Gemert D2 (O) Liempde D1 0-8
Oirschot D4 Oss D6 3-1
Heesch D2 (O) Hopbel D5 8-2