Heren 09 Res. 2e klasse

 

Aankomende speelronde

WOENSDAG 23 MEI 2018
Thuis Uit Aanvang
Oirschot H2 (O) Tilburg H8 20:30

Arbitrage verplichting Heren 09

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
27-5-2018 12:30 Heren 07 Hockey Club Uden H2 Team
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Goirle H2 17 42 13 3 1 42 0
2 Tilburg H8 16 37 12 1 3 32 0
3 Oirschot H2 15 36 11 3 1 38 0
4 Hopbel H6 16 24 7 3 6 14 0
5 Oedenrode H3 16 22 7 1 8 -12 0
6 Oss H3 16 18 4 6 6 -8 0
7 Tilburg H9 16 16 5 1 10 -31 0
8 Oranje-Rood H13 16 16 4 4 8 -11 0
9 Were Di H5 17 15 4 3 10 -20 0
10 Rosmalen H3 16 15 4 3 9 -21 0
11 Den Bosch H9 17 11 3 2 12 -23 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 mei Sint Oedenrode H3 14:15 thuis - KGZ 6
10 jun HC Tilburg H9 n.n.b thuis
17 jun HC Oirschot H2 11:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Tilburg H9 Tilburg H8 1-5
Hopbel H6 Were Di H5 5-1
Oirschot H2 (O) Goirle H2 (O) 3-3
Oranje-Rood H13 Den Bosch H9 3-1
Rosmalen H3 Oss H3 3-1
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Were Di H5 Rosmalen H3 2-3
Den Bosch H9 Hopbel H6 1-7
Tilburg H8 Oirschot H2 (O) 2-5
Goirle H2 (O) Oranje-Rood H13 3-0
Oedenrode H3 Tilburg H9 4-0
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Oirschot H2 (O) Oedenrode H3 8-0
Rosmalen H3 Den Bosch H9 3-3
Oranje-Rood H13 Tilburg H8 0-1
Were Di H5 Oss H3 2-2
Hopbel H6 Goirle H2 (O) 0-1
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Oedenrode H3 Oranje-Rood H13 2-1
Den Bosch H9 Were Di H5 2-3
Goirle H2 (O) Rosmalen H3 4-1
Oss H3 Tilburg H9 3-1
Tilburg H8 Hopbel H6 4-6
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Hopbel H6 Oedenrode H3 2-4
Oirschot H2 (O) Tilburg H9 3-0
Were Di H5 Goirle H2 (O) 1-2
Den Bosch H9 Oss H3 1-0
Rosmalen H3 Tilburg H8 0-6
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Goirle H2 (O) Den Bosch H9 4-1
Tilburg H8 Were Di H5 4-2
Oedenrode H3 Rosmalen H3 2-3
Tilburg H9 Oranje-Rood H13 2-1
Oss H3 Oirschot H2 (O) 1-3
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Oranje-Rood H13 Oirschot H2 (O) 0-4
Goirle H2 (O) Oss H3 4-3
Den Bosch H9 Tilburg H8 4-6
Were Di H5 Oedenrode H3 3-0
Hopbel H6 Tilburg H9 3-3
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Oirschot H2 (O) Hopbel H6 4-4
Oedenrode H3 Den Bosch H9 3-0
Tilburg H9 Rosmalen H3 5-1
Oss H3 Oranje-Rood H13 5-4
Tilburg H8 Goirle H2 (O) 4-1
DONDERDAG 9 NOVEMBER 2017
Were Di H5 Tilburg H9 0-1
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Hopbel H6 Oranje-Rood H13 3-2
Goirle H2 (O) Oedenrode H3 5-1
Rosmalen H3 Oirschot H2 (O) 1-3
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Oranje-Rood H13 Rosmalen H3 3-3
Hopbel H6 Oss H3 3-3
Oirschot H2 (O) Were Di H5 2-0
Tilburg H9 Den Bosch H9 3-1
Oedenrode H3 Tilburg H8 4-2
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Goirle H2 (O) Tilburg H9 9-0
Rosmalen H3 Hopbel H6 3-1
Oss H3 Oedenrode H3 3-3
Were Di H5 Oranje-Rood H13 2-2
Den Bosch H9 Oirschot H2 (O) 1-5
WOENSDAG 29 NOVEMBER 2017
Tilburg H8 Oss H3 1-1
ZONDAG 11 MAART 2018
Were Di H5 Hopbel H6 1-3
Den Bosch H9 Oranje-Rood H13 1-2
Goirle H2 (O) Oirschot H2 (O) 3-1
Tilburg H8 Tilburg H9 8-1
Oss H3 Rosmalen H3 5-5
ZONDAG 25 MAART 2018
Goirle H2 (O) Hopbel H6 4-0
Tilburg H8 Oranje-Rood H13 7-3
Oedenrode H3 Oirschot H2 (O) 1-6
Oss H3 Were Di H5 5-5
Den Bosch H9 Rosmalen H3 4-2
ZONDAG 8 APRIL 2018
Rosmalen H3 Goirle H2 (O) 0-1
Hopbel H6 Tilburg H8 3-4
Oranje-Rood H13 Oedenrode H3 2-1
Tilburg H9 Oss H3 1-4
Were Di H5 Den Bosch H9 4-3
ZONDAG 15 APRIL 2018
Oss H3 Den Bosch H9 3-2
Tilburg H9 Oirschot H2 (O) 1-3
Oedenrode H3 Hopbel H6 2-6
Tilburg H8 Rosmalen H3 7-0
Goirle H2 (O) Were Di H5 9-0
VRIJDAG 20 APRIL 2018
Oranje-Rood H13 Goirle H2 (O) 2-2
ZONDAG 22 APRIL 2018
Oirschot H2 (O) Oss H3 5-0
Oranje-Rood H13 Tilburg H9 2-1
Rosmalen H3 Oedenrode H3 4-5
Were Di H5 Tilburg H8 2-3
Den Bosch H9 Goirle H2 (O) 2-2
ZONDAG 6 MEI 2018
Tilburg H9 Oedenrode H3 4-2
Hopbel H6 Den Bosch H9 2-3
Rosmalen H3 Were Di H5 1-2
ZONDAG 13 MEI 2018
Tilburg H9 Hopbel H6 1-7
Tilburg H8 Den Bosch H9 3-2
Oirschot H2 (O) Oranje-Rood H13 1-1
Oss H3 Goirle H2 (O) 1-5
Oedenrode H3 Were Di H5 4-1