Heren 04 Res. overgangsklasse

 

Aankomende speelronde

ZONDAG 11 MAART 2018
Thuis Uit Aanvang
Hopbel H2 Were Di H3
MEP H3 MEP H2 (O)
Oranje-Rood H6 Oranje-Rood H3 15:00
Rosmalen H2 (O) Etten-Leur H2 (O)
Tilburg H5 Den Bosch H4
Waalwijk H2 (O) Zwart-Wit H3

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 MEP H3 11 30 10 0 1 37 0
2 Oranje-Rood H3 11 30 10 0 1 37 0
3 Hopbel H2 11 30 10 0 1 32 0
4 Zwart-Wit H3 11 19 6 1 4 10 0
5 Tilburg H5 11 18 6 0 5 -4 0
6 Were Di H3 11 14 4 2 5 -15 0
7 Etten-Leur H2 11 12 4 0 7 6 0
8 Den Bosch H4 11 11 3 2 6 -11 0
9 Oranje-Rood H6 11 10 3 1 7 -19 0
10 Rosmalen H2 11 7 2 1 8 -31 0
11 MEP H2 11 6 2 0 9 -19 0
12 Waalwijk H2 11 6 1 3 7 -23 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mrt HC Tilburg H5 n.n.b uit
18 mrt HC Waalwijk H2 n.n.b thuis
25 mrt HC Oranje Rood H6 13:30 uit
8 apr MHC MEP H3 n.n.b thuis
15 apr MHC MEP H2 n.n.b uit
22 apr HC Oranje Rood H3 n.n.b thuis
13 mei ZwartWit H3 n.n.b uit
27 mei SMHC De Hopbel H2 n.n.b thuis
3 jun Etten-Leur H2 n.n.b thuis
10 jun Were Di Tilburg H3 n.n.b uit
17 jun Rosmalen H2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Zwart-Wit H3 Waalwijk H2 (O) 7-2
Were Di H3 Hopbel H2 0-6
MEP H2 (O) MEP H3 0-2
Den Bosch H4 Tilburg H5 2-8
Etten-Leur H2 (O) Rosmalen H2 (O) 5-1
Oranje-Rood H3 Oranje-Rood H6 8-1
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Oranje-Rood H6 Zwart-Wit H3 3-5
Waalwijk H2 (O) Den Bosch H4 2-2
MEP H3 Oranje-Rood H3 5-0
Rosmalen H2 (O) Were Di H3 3-10
Hopbel H2 MEP H2 (O) 4-2
Tilburg H5 Etten-Leur H2 (O) 3-2
DONDERDAG 21 SEPTEMBER 2017
Were Di H3 Tilburg H5 2-5
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Den Bosch H4 Oranje-Rood H6 4-0
Rosmalen H2 (O) Hopbel H2 1-5
Zwart-Wit H3 MEP H3 3-5
Oranje-Rood H3 MEP H2 (O) 7-0
Etten-Leur H2 (O) Waalwijk H2 (O) 7-0
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
MEP H3 Den Bosch H4 2-1
Oranje-Rood H6 Etten-Leur H2 (O) 0-5
Waalwijk H2 (O) Were Di H3 1-1
MEP H2 (O) Zwart-Wit H3 1-2
Tilburg H5 Rosmalen H2 (O) 4-0
Hopbel H2 Oranje-Rood H3 0-2
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Zwart-Wit H3 Oranje-Rood H3 0-4
Were Di H3 Oranje-Rood H6 1-1
Etten-Leur H2 (O) MEP H3 2-3
Den Bosch H4 MEP H2 (O) 7-1
Rosmalen H2 (O) Waalwijk H2 (O) 4-4
Tilburg H5 Hopbel H2 3-7
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Oranje-Rood H3 Den Bosch H4 4-0
MEP H2 (O) Etten-Leur H2 (O) 4-2
Waalwijk H2 (O) Tilburg H5 8-2
Oranje-Rood H6 Rosmalen H2 (O) 8-1
Hopbel H2 Zwart-Wit H3 4-3
ZONDAG 22 OKTOBER 2017
MEP H3 Were Di H3 9-3
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Tilburg H5 Oranje-Rood H6 4-0
Rosmalen H2 (O) MEP H3 2-8
Etten-Leur H2 (O) Oranje-Rood H3 1-2
Were Di H3 MEP H2 (O) 4-3
Den Bosch H4 Zwart-Wit H3 2-2
Waalwijk H2 (O) Hopbel H2 2-3
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Hopbel H2 Den Bosch H4 10-1
MEP H3 Tilburg H5 5-1
Oranje-Rood H6 Waalwijk H2 (O) 2-1
MEP H2 (O) Rosmalen H2 (O) 1-4
Oranje-Rood H3 Were Di H3 7-1
Zwart-Wit H3 Etten-Leur H2 (O) 5-1
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Rosmalen H2 (O) Oranje-Rood H3 0-1
Tilburg H5 MEP H2 (O) 1-0
Waalwijk H2 (O) MEP H3 0-7
Oranje-Rood H6 Hopbel H2 1-4
Etten-Leur H2 (O) Den Bosch H4 4-2
Were Di H3 Zwart-Wit H3 2-6
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
MEP H3 Oranje-Rood H6 6-1
MEP H2 (O) Waalwijk H2 (O) 9-4
Oranje-Rood H3 Tilburg H5 7-0
Zwart-Wit H3 Rosmalen H2 (O) 4-5
Den Bosch H4 Were Di H3 3-4
Etten-Leur H2 (O) Hopbel H2 1-3
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Hopbel H2 MEP H3 4-2
Rosmalen H2 (O) Den Bosch H4 2-4
Tilburg H5 Zwart-Wit H3 2-4
Waalwijk H2 (O) Oranje-Rood H3 0-3
Oranje-Rood H6 MEP H2 (O) 4-1
Were Di H3 Etten-Leur H2 (O) 4-3