Dames B Veteranen overgangsklasse

 

Aankomende speelronde

ZONDAG 4 MAART 2018
Thuis Uit Aanvang
Oranje-Rood DA Gemert DA 12:45
Push DD Concordia DA 12:15

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Den Bosch DB 11 31 10 1 0 38 0
2 Dommel DA 11 28 9 1 1 49 0
3 Helmond DA 11 23 7 2 2 22 0
4 Oranje-Rood DA 11 21 6 3 2 10 0
5 Liempde DA 11 17 5 2 4 2 0
6 Geel-Zwart DA 11 17 5 2 4 -4 0
7 Gemert DA 11 15 5 0 6 2 0
8 Uden DA 11 9 3 0 8 -10 0
9 Geldrop DA 11 9 3 0 8 -26 0
10 Tegelen DA 11 6 1 3 7 -18 0
11 Concordia DA 10 5 1 2 7 -27 0
12 Push DD 10 5 1 2 7 -38 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mrt Tegelen DA 15:15 uit
18 mrt HC Helmond DA n.n.b thuis
25 mrt Hockey Geldrop DA n.n.b thuis
8 apr Liempde DA n.n.b uit
15 apr R.H.C. Concordia DA n.n.b thuis
22 apr HC Oranje Rood DA 11:00 uit
13 mei Geel-Zwart DA n.n.b thuis
27 mei B.H.V. Push DD n.n.b uit
3 jun HC Gemert DA n.n.b thuis
10 jun Hockey Club Uden DA 12:15 uit
17 jun MHCdeDommel DA n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Den Bosch DB Tegelen DA 3-0
Geel-Zwart DA Helmond DA 3-2
Oranje-Rood DA Push DD 2-2
Concordia DA Gemert DA 4-6
Liempde DA Uden DA 5-2
Geldrop DA Dommel DA 1-4
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Tegelen DA Geldrop DA 5-0
Dommel DA Liempde DA 9-2
Uden DA Concordia DA 2-3
Gemert DA Oranje-Rood DA 2-3
Push DD Geel-Zwart DA 4-3
Helmond DA Den Bosch DB 2-2
VRIJDAG 22 SEPTEMBER 2017
Concordia DA Dommel DA 1-5
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Geldrop DA Den Bosch DB 0-9
Liempde DA Tegelen DA 3-0
Push DD Helmond DA 1-11
Oranje-Rood DA Uden DA 2-0
Geel-Zwart DA Gemert DA 5-3
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Helmond DA Geldrop DA 6-1
Gemert DA Push DD 6-0
Uden DA Geel-Zwart DA 1-2
Den Bosch DB Liempde DA 6-1
Dommel DA Oranje-Rood DA 2-2
Tegelen DA Concordia DA 1-1
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Oranje-Rood DA Tegelen DA 2-0
Concordia DA Den Bosch DB 2-4
Liempde DA Geldrop DA 3-2
Geel-Zwart DA Dommel DA 0-7
Gemert DA Helmond DA 2-4
Push DD Uden DA 0-2
WOENSDAG 11 OKTOBER 2017
Dommel DA Push DD 15-1
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Den Bosch DB Oranje-Rood DA 5-1
Geldrop DA Concordia DA 4-1
Tegelen DA Geel-Zwart DA 3-3
Helmond DA Liempde DA 7-5
Uden DA Gemert DA 4-2
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Push DD Tegelen DA 2-2
Gemert DA Dommel DA 1-5
Oranje-Rood DA Geldrop DA 6-1
Uden DA Helmond DA 2-3
Geel-Zwart DA Den Bosch DB 0-4
Concordia DA Liempde DA 3-12
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Helmond DA Concordia DA 1-1
Liempde DA Oranje-Rood DA 2-2
Geldrop DA Geel-Zwart DA 0-2
Den Bosch DB Push DD 5-1
Tegelen DA Gemert DA 0-5
Dommel DA Uden DA 7-1
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Push DD Geldrop DA 1-2
Uden DA Tegelen DA 4-1
Geel-Zwart DA Liempde DA 5-5
Dommel DA Helmond DA 3-0
Gemert DA Den Bosch DB 1-4
Oranje-Rood DA Concordia DA 5-1
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Liempde DA Push DD 4-2
Tegelen DA Dommel DA 0-3
Den Bosch DB Uden DA 2-0
Concordia DA Geel-Zwart DA 0-4
Oranje-Rood DA Helmond DA 1-3
Geldrop DA Gemert DA 1-2
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Dommel DA Den Bosch DB 2-4
Uden DA Geldrop DA 2-3
Gemert DA Liempde DA 4-2
Geel-Zwart DA Oranje-Rood DA 2-4
Helmond DA Tegelen DA 5-1