Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Trainingsgroep MLP verhuur via Claudine
16:00 - 17:30 ML Hockeyschool Trainingsgroep KGW 3 3 10 17 SEPT 1 8 22 29 OKT 5 12 NOV
16:00 - 17:30 Jongens D2 KGW 1 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D02 KGW 2 - AB
17:00 - 19:00 Jongens C2 Mikey Timmermans KGZ 6 - AB
17:00 - 19:00 Jongens C3 KGZ 7 - AB
17:00 - 19:00 Meisjes C02 Lisanne Hoefkens KGZ 6 - CD
17:00 - 19:00 Meisjes C03 KGZ 7 - CD
17:30 - 19:30 District ZN Trainingsgroep KGW 1 10, 17, 24 sept / 1, 8, 15, 22, 29 okt / 5, 12, 19, 26 nov 25 feb / 11, 18, 25 mrt / 1, 8, 15 april 6, 13, 20, 27 mei / 17 juni
17:30 - 19:30 District ZN Trainingsgroep KGW 3 10, 17, 24 sept / 1, 8, 15, 22, 29 okt / 5, 12, 19, 26 nov 25 feb / 11, 18, 25 mrt / 1, 8, 15 april 6, 13, 20, 27 mei / 17 juni
17:30 - 19:30 District ZN Trainingsgroep MLP 10, 17, 24 sept / 1, 8, 15, 22, 29 okt / 5, 12, 19, 26 nov 25 feb / 11, 18, 25 mrt / 1, 8, 15 april 6, 13, 20, 27 mei / 17 juni
17:30 - 19:00 Jongens C4 Carmen Victoria
Jurre ' t Lam
KGZ 4 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D1 KGW 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes A2 Jaap Hoogveld KGZ 4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D01 KGW 2 - AB
18:00 - 19:00 Jongens D5 Boukje Bossink KGZ 5 techniektraining - HW trainer
18:00 - 19:00 Jongens D6 Biènne Hillen KGZ 5 techniektraining - HW trainer
18:00 - 19:00 Meisjes C10 Isabelle Bennebroek KGZ 5 techniektraining - HW trainer
18:00 - 19:00 Meisjes C11 Mikey Timmermans KGZ 5 techniektraining - HW trainer
19:00 - 20:30 Dames J2 Jaap Hoogveld KGZ 4 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A2 KGW 2 - AB HW - trainer
19:00 - 20:00 Jongens A4 KGZ 5 - AB
19:00 - 21:00 Jongens B2 Robert Hofstee KGZ 6 - AB
19:00 - 21:00 Jongens B3 Jip Zerner KGZ 6 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B4 KGZ 4 - AB HW - trainer
19:00 - 20:00 Jongens B6 KGZ 5 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 KGW 2 - CD
19:00 - 21:00 Meisjes B2 Kjell Minderhoud KGZ 7 - AB
19:00 - 21:00 Meisjes B3 Monique Sauvé KGZ 7 - CD
19:30 - 21:00 Jongens A1 KGW 1 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B1 KGW 1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A1 KGW 3 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B1 KGW 3 - CD
20:00 - 21:00 Meisjes A6 KGZ 5 - CD EXTRA TRAINING
20:00 - 21:00 Meisjes B4 KGZ 5 - AB EXTRA TRAINING
20:30 - 22:00 Trimhockey A/B KGW 2
20:30 - 22:00 Trimhockey C/D KGZ 4
21:00 - 23:00 KNHB Opleidingen Trainingsgroep KGW 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 17:30 Dames 01 KGW 1
15:30 - 17:30 Heren 01 KGW 3
16:00 - 17:30 Jongens 8E01 KGZ 4
16:00 - 17:30 Jongens 8E02 KGZ 4
16:00 - 17:30 Jongens 8E03 KGZ 4
16:00 - 17:30 Meisjes 8E1 KGZ 5
16:00 - 17:30 Meisjes 8E2 KGZ 5
16:00 - 17:30 Meisjes 8E3 KGZ 5
16:00 - 17:30 Meisjes 8E4 KGZ 6
16:00 - 17:30 Meisjes 8E5 KGZ 6
16:00 - 17:30 Meisjes 8E6 KGZ 6
16:00 - 17:30 Meisjes 8E7 KGZ 6
16:00 - 17:30 Meisjes D01 KGW 2 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D02 KGW 2 - CD
17:00 - 21:30 Keepers Trainingsgroep MLP planning keepersschool
17:00 - 18:00 Meisjes C04 KGZ 7 - AB EXTRA TRAINING
17:30 - 19:00 Jongens A3 Joost Brouwers KGW 2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C5 Melanie de Groes KGZ 5 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 KGW 3 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D3 Fleur Daalderop KGW 3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes A1 KGW 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B10 Paula Kraanen
Mees de Vrij
KGW 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B7 Fleur van Breugel
Lima van de Ven
KGZ 4 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C01 KGW 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C07 Servaas de Kok KGZ 4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D08 Elise van den Berg KGZ 5 - CD
18:00 - 19:00 Jongens D4 KGZ 6 - CD EXTRA TRAINING
18:00 - 19:00 Meisjes B5 KGZ 7 - AB EXTRA TRAINING
18:00 - 19:00 Meisjes B6 KGZ 7 - CD EXTRA TRAINING
19:00 - 20:30 Dames 01 KGW 3
19:00 - 20:30 Dames J1 KGZ 6 - AB Vincent
19:00 - 21:00 Heren 01 KGW 1
19:00 - 20:30 Heren J4 KGZ 5 - AB Reinout jansen - HW
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Joost Brouwers KGW 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A4 Paul de Leeuw KGZ 4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A6 Hans van den Dunge KGZ 4 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A8 KGZ 7 - AB EXTRA TRAINING
19:00 - 20:30 Meisjes B1 KGW 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B8 Jan-Willem van den Akker KGZ 5 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B9 KGZ 7 - CD EXTRA TRAINING
19:00 - 20:00 Meisjes D06 KGZ 6 - CD Gido van der Staak EXTRA TRAINING
20:30 - 22:00 Dames 04
KGZ 5 - B
20:30 - 22:00 Dames 09 KGZ 7 - A
20:30 - 22:00 Dames 10 KGZ 7 - D
20:30 - 22:00 Dames 12 Bart Eigeman KGZ 7 - B
20:30 - 22:00 Dames 13 KGZ 4 - AB
20:30 - 22:00 Dames 14
KGW 3 - D
20:30 - 22:00 Dames C
KGZ 6 - B
20:30 - 22:00 Dames J4
KGW 2 - A
20:30 - 22:00 Dames J5 Hans van den Dunge
Hans van den Dunge
KGZ 6 - C
20:30 - 22:00 Heren 08 KGZ 7 - C
20:30 - 22:00 Heren 10
KGZ 6 - D
20:30 - 22:00 Heren J1
KGW 3 - A Reinout jansen - HW
20:30 - 22:00 Heren J3
KGZ 5 - C
20:30 - 22:00 Trainingsleden Berry Hanssen KGZ 4 - CD
21:00 - 22:30 Dames 09 KGW 1 - A
21:00 - 22:30 Dames 10 KGW 1 - D
21:00 - 22:30 Dames 12 Bart Eigeman KGW 1 - B
21:00 - 22:30 Heren 08 KGW 1 - C
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens 3F1 KGZ 4 - AB KW 1
15:00 - 16:00 Jongens 3F2 KGZ 4 - AB KW 1
15:00 - 16:00 Jongens 3F3 KGZ 4 - AB KW 1
15:00 - 16:00 Jongens 3F4 KGZ 4 - CD KW 1
15:00 - 16:00 Jongens 3F5 KGZ 4 - CD KW 1
15:00 - 16:00 Meisjes 3F1 KGZ 5 - AB KW 1
15:00 - 16:00 Meisjes 3F2 KGZ 5 - AB KW 1
15:00 - 16:00 Meisjes 3F3 KGZ 5 - AB KW 1
15:00 - 16:00 Meisjes 3F4 KGZ 5 - AB KW 1
15:00 - 16:00 Meisjes 3F5 KGZ 5 - CD KW 1
15:00 - 16:00 Meisjes 3F6 KGZ 5 - CD KW 1
15:00 - 16:00 Meisjes 3F7 KGZ 5 - CD KW 1
16:00 - 17:30 ML Hockeyschool Trainingsgroep KGW 2 5, 12, 19, 26 SEPT 3 10 24 31 OKT 7 14 NOV
16:00 - 17:00 Jongens 6E01 KGZ 4 - AB KW 1
16:00 - 17:00 Jongens 6E02 KGZ 4 - AB KW 1
16:00 - 17:00 Jongens 6E03 KGZ 4 - AB KW 1
16:00 - 17:00 Jongens 6E04 KGZ 4 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E05 KGZ 4 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E06 KGZ 4 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E07 KGZ 4 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E01 KGZ 5 - AB KW 1
16:00 - 17:00 Meisjes 6E02 KGZ 5 - AB KW 1
16:00 - 17:00 Meisjes 6E03 KGZ 5 - AB KW 1
16:00 - 17:00 Meisjes 6E04 KGZ 5 - AB KW 1
16:00 - 17:00 Meisjes 6E05 KGZ 5 - CD KW 1
16:00 - 17:00 Meisjes 6E06 KGZ 5 - CD KW 1
16:00 - 17:00 Meisjes 6E07 KGZ 5 - CD KW 1
16:00 - 17:00 Meisjes 6E08 KGZ 5 - CD KW 1
16:00 - 17:30 Meisjes D03 Jeroen Delmée KGW 3 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D04 Maartje ten Bosch
Manja Toonen
KGW 3 - CD
16:30 - 18:00 Jongens A1 KGW 1 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D2 KGW 1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes C08 KGZ 7 techniektraining - HW trainer
16:30 - 17:30 Meisjes C09 KGZ 7 techniektraining - HW trainer
17:00 - 18:00 trainingsmini's jongens KGZ 4
17:00 - 18:00 trainingsmini's meisjes KGZ 5
17:30 - 18:30 Jongens C4 KGZ 7 techniektraining - HW trainer
17:30 - 18:30 Jongens C5 KGZ 7 techniektraining - HW trainer
18:00 - 19:00 Keepers Trainingsgroep MLP Youri
18:00 - 19:30 Den Bosch LG 1 KGW 2
18:00 - 19:30 Den Bosch LG 2 KGW 2
18:00 - 19:30 Jongens C1 KGW 1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens C3 Vincent Verboven KGW 3 - AB
18:00 - 19:30 Jongens D5 Axel van Deursen
Tijs Bonemeijer
KGZ 4 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B4 Jaap Hoogveld KGZ 4 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C01 KGW 1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C03 Olivier Verstappen KGW 3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C05 Lieke Haan KGZ 6 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C06 Rutger de Quay KGZ 6 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C10 Tim van den Berg KGZ 5 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D05 KGZ 5 - AB EXTRA TRAINING
18:30 - 19:30 Meisjes D07 KGZ 7 techniektraining - HW trainer
18:30 - 19:30 Meisjes D08 KGZ 7 techniektraining - HW trainer
18:30 - 19:30 Meisjes D09 KGZ 7 techniektraining - HW trainer
19:00 - 20:00 Meisjes B8 KGZ 5 - AB EXTRA TRAINING
19:30 - 21:00 Dames 05 KGZ 7 - AB
19:30 - 21:00 Dames 07 KGZ 5 - CD
19:30 - 21:00 Dames 08 Kamiel Wasser KGZ 4 - AB
19:30 - 21:00 Dames 11 Mourad Majaiti KGZ 4 - CD
19:30 - 21:00 Dames J3 KGZ 6 - CD HW
19:30 - 21:00 Heren 12 KGZ 7 - CD
19:30 - 21:00 Jongens A1 KGW 1 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B1 KGW 3 - CD
19:30 - 21:00 Jongens B3 Rob van Deursen KGW 3 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B6 Joost Brouwers KGW 1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Jaap Hoogveld KGW 2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B3 Erik Post KGW 2 - AB
20:00 - 21:00 Meisjes B10 KGZ 5 - AB extra training
21:00 - 22:30 Dames 02 KGW 1 - AB
21:00 - 22:30 Dames 03
KGW 2 - A
21:00 - 22:30 Dames 06 KGZ 4 - AB
21:00 - 22:30 Dames A KGW 1 - CD
21:00 - 22:30 Dames B KGW 1 - CD
21:00 - 22:30 Dames J2
KGW 3 - B
21:00 - 22:30 Heren 06
KGZ 5 - B
21:00 - 22:30 Heren 07
KGW 2 - D
21:00 - 22:30 Heren 09
KGZ 6 - A
21:00 - 22:30 Heren 11
KGW 3 - C
21:00 - 22:30 Heren B
KGZ 5 - C
21:00 - 22:30 Heren D
KGW 2 - C
21:00 - 22:30 Heren E
KGZ 5 - C
21:00 - 22:30 Heren F
KGW 2 - C
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 14:00 Dames 01 KGW 1 Cornertraining
14:00 - 21:00 Keepers Trainingsgroep MLP planning keepersschool
14:00 - 16:00 Dames 01 KGW 1
16:00 - 17:45 Heren 01 KGW 1
16:30 - 18:00 Jongens B2 KGW 2 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D4 Lucelotte van Kuik KGZ 6 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D6 Joost Brouwers KGZ 6 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes A1 KGW 3 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D01 KGW 3 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D03 Margit Kiewit
Thessa Kiewit
KGZ 4 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D07 Eline Braaksma KGZ 4 - AB
17:45 - 19:30 Dames 01 KGW 1
18:00 - 19:30 Jongens A2 Jaap Hoogveld KGZ 5 - CD
18:00 - 19:30 Jongens A4 Robert Hofstee KGZ 5 - AB
18:00 - 19:30 Jongens C1 KGW 3 - AB
18:00 - 19:30 Jongens C2 Youri Robeerst KGW 3 - CD
18:00 - 19:30 Jongens D1 KGW 2 - AB
18:00 - 19:30 Jongens D2 KGW 2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B5 Wies Dokkum
Joost Brouwers
KGZ 6 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B6 Esmée van Dongen
Merel Bieleman
KGZ 6 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C04 Florine Daelmans KGZ 4 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C08 Julia Urselman
Chessy van Rossum
KGZ 7 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C09 Loïs van Dongen
Nienke de Bresser
KGZ 7 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C11 Elise van den Berg KGZ 4 - CD
19:30 - 21:00 Wedstrijd Trainingsgroep KGZ 4 KNHB donderdag competitie
19:30 - 21:00 Heren 01 KGW 1 - CD Keepertraining
19:30 - 21:00 Jongens A1 KGW 3 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B1 KGW 2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A1 KGW 1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A3 Jaap Hoogveld KGZ 5 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A5 Berry Hanssen KGZ 6 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A7 Hans van den Dunge KGZ 6 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A8 Joost Brouwers KGZ 5 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B1 KGW 3 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B2 Kjell Minderhoud
Youri Robeerst
KGW 2 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B7 KGZ 7 - AB EXTRA TRAINING
19:30 - 21:00 Meisjes B9 KGZ 7 - CD
21:00 - 22:30 Wedstrijd Trainingsgroep KGZ 5 KNHB donderdag competitie
21:00 - 22:30 Wedstrijd Trainingsgroep KGZ 4 KNHB donderdag competitie
21:00 - 22:30 Dames 07
KGZ 6 - B
21:00 - 22:30 Heren 02 KGW 1 - AB
21:00 - 22:30 Heren 03
KGW 2 - A
21:00 - 22:30 Heren 04
KGZ 7 - A
21:00 - 22:30 Heren 05
KGZ 6 - C
21:00 - 22:30 Heren A KGW 1 - CD
21:00 - 22:30 Heren J2
KGW 2 - D
21:00 - 22:30 Heren La
KGW 3 - B
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 16:00 Heren 01 KGW 1
16:00 - 18:00 Keepers Trainingsgroep MLP planning keepersschool
16:00 - 17:45 Dames 01 KGW 1
16:00 - 17:00 Jongens 6E01 KGZ 6 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E02 KGZ 6 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E03 KGZ 6 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E04 KGZ 6 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E06 KGZ 6 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E01 KGZ 7
16:00 - 17:00 Meisjes 6E02 KGZ 7
16:00 - 17:00 Meisjes 6E03 KGZ 5 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E04 KGZ 5 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E05
KGZ 5 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E05 KGZ 6 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E06 KGZ 5 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E07 KGZ 5 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E07 KGZ 4
16:00 - 17:00 Meisjes 6E08 KGZ 5 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 KGW 3
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 KGW 3
16:00 - 17:00 Meisjes 8E4 KGW 3
16:00 - 17:00 Meisjes 8E5 KGZ 4
16:00 - 17:00 Meisjes 8E6 KGZ 4
16:30 - 18:00 Meisjes D02 KGW 2 - AB
17:00 - 18:00 Jongens 3F1 KGZ 4 - AB
17:00 - 18:00 Jongens 3F2 KGZ 4 - AB
17:00 - 18:00 Jongens 3F3 KGZ 4 - AB
17:00 - 18:00 Jongens 3F4 KGZ 4 - CD
17:00 - 18:00 Jongens 3F5 KGZ 4 - CD
17:00 - 18:00 Jongens 8E01 KGW 3
17:00 - 18:00 Jongens 8E02 KGW 3
17:00 - 18:00 Jongens 8E03 KGW 3
17:00 - 18:00 Meisjes 3F1 KGZ 5
17:00 - 18:00 Meisjes 3F2 KGZ 5
17:00 - 18:00 Meisjes 3F3 KGZ 5
17:00 - 18:00 Meisjes 3F4 KGZ 5
17:00 - 18:00 Meisjes 3F5 KGZ 6
17:00 - 18:00 Meisjes 3F6 KGZ 6
17:00 - 18:00 Meisjes 3F7 KGZ 6
17:00 - 18:00 Meisjes C01 KGW 2 - CD corner training
17:45 - 20:00 Heren 01 KGW 1
18:00 - 19:30 Jongens D3 Fleur Daalderop KGW 2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C01 KGW 3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C02 Lisanne Hoefkens KGW 3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C05 KGZ 7 - CD EXTRA TRAINING
18:00 - 19:00 Meisjes C06 Rutger de Quay KGZ 7 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C07 Servaas de Kok KGZ 4 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D05 Ginger Schoenmakers KGZ 5 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D06 Iris Jansen KGZ 5 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D09 Finne Duijf KGZ 4 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes D04 KGZ 6 - AB EXTRA TRAINING
20:00 - 22:00 Wedstrijd Trainingsgroep KGW 1 H1 / D1