Dit schema loopt van 13-7-2020 t/m 19-7-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 16:30 Trainingsgroep KGW 3 Nationale Hockeykampen
09:00 - 16:00 Trainingsgroep MLP On Fire
09:00 - 16:00 Trainingsgroep KGW 2 On Fire
09:00 - 16:00 Trainingsgroep KGW 1 On Fire 09.00-15.30 (plus half uur opruimen)
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 16:00 Trainingsgroep KGW 1 On Fire
09:00 - 16:00 Trainingsgroep MLP On Fire
09:00 - 16:30 Trainingsgroep KGW 3 Nationale Hockeykampen
09:00 - 16:00 Trainingsgroep KGW 2 On Fire
16:00 - 18:00 Dames 01 KGW 1 Vanaf 3 aug
19:00 - 20:30 Wedstrijd Trainingsgroep KGW 2 Oefenwedstrijd Mix C tegen B
19:00 - 20:30 Dames 01 KGW 3
19:00 - 20:29 Dames 10 KGW 1 - CD Doortrainen zomer
19:00 - 20:29 Dames 14 KGW 1 - AB Doortrainen zomer
19:00 - 20:29 Dames 16 KGW 1 - AB Doortrainen zomer
20:30 - 22:00 Dames 09 KGW 1 - CD Doortrainen zomer
20:30 - 22:00 Dames 12 KGW 2 - CD Doortrainen zomer
20:30 - 22:00 Dames 15 KGW 3 - AB Doortrainen zomer
20:30 - 22:00 Dames 17 KGW 2 - AB Doortrainen zomer
20:30 - 22:00 Heren 12 KGW 1 - AB
20:30 - 22:00 Trainingsleden Berry Hanssen KGZ 4 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey C/D KGW 3 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 16:00 Trainingsgroep KGW 2 On Fire
09:00 - 16:30 Trainingsgroep KGW 3 Nationale Hockeykampen
09:00 - 16:00 Trainingsgroep MLP On Fire
09:00 - 16:00 Trainingsgroep KGW 1 On Fire
19:00 - 20:30 Dames 05 KGW 1 - CD Doortrainen zomer
19:00 - 20:30 Dames 06 KGW 1 - AB Doortrainen zomer
19:00 - 20:28 Dames 08 KGW 3 - CD
19:00 - 20:29 Dames Jong 01 KGW 3 - AB
19:00 - 20:30 Den Bosch LG 1 KGW 2
19:00 - 20:30 Den Bosch LG 2 KGW 2
20:30 - 22:00 Dames 02 KGW 2 - CD Doortrainen zomer tm 20juli
20:30 - 21:59 Dames 13 KGZ 4 - AB Doortrainen zomer
20:30 - 22:00 Heren 06 KGW 3 - CD Doortrainen zomer
20:30 - 21:59 Heren 07 KGW 3 - AB Doortrainen zomer
20:30 - 21:59 Heren 09 KGW 2 - AB Doortrainen zomer
20:30 - 21:59 Heren 10 KGZ 5 - CD Doortrainen zomer
20:30 - 21:59 Heren 11 KGZ 5 - AB
21:00 - 22:30 Dames C KGW 1 - CD Doortrainen zomer
21:00 - 22:30 Heren C KGW 1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 16:30 Trainingsgroep KGW 3 Nationale Hockeykampen
09:00 - 16:00 Trainingsgroep KGW 1 On Fire
09:00 - 16:00 Trainingsgroep KGW 2 On Fire
09:30 - 16:00 Trainingsgroep MLP On Fire
19:00 - 20:30 Dames Jong 06 KGW 1 - AB
20:00 - 22:00 Trainingsgroep KGW 3 Zomeravondhockey
20:30 - 22:00 Dames Jong 07 KGW 1 - CD
20:30 - 21:59 Donderdagavond Dames A KGZ 5 - AB Wedstrijden KNHB Doortrainen zomer
20:30 - 21:59 Donderdagavond Heren A KGZ 5 - CD Wedstrijden KNHB Doortrainen zomer
20:30 - 22:00 Heren 03 KGZ 4 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey A/B KGW 1 - AB
21:00 - 22:29 Heren 04 KGZ 4 - AB
21:00 - 22:30 Heren A KGW 2 - CD Doortrainen zomer
21:00 - 22:30 Heren F KGW 2 - AB Nee
21:00 - 22:30 Heren LA KGW 2 - AB Nee
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 16:00 Trainingsgroep KGW 2 On Fire
09:00 - 16:00 Trainingsgroep KGW 1 On Fire
09:00 - 16:30 Trainingsgroep KGW 3 Natioanle Hockeykampen
09:00 - 16:00 Trainingsgroep MLP On Fire