Dames 01 Livera Hoofdklasse Hockey Dames

 
Ireen van den Assem
Maud Berkers
Joosje Burg
Rosa Fernig
Margot van Geffen
Julia van den Heuvel
Imme van der Hoek
Lieke Hulsen
Marloes Keetels
Josine Koning
Sanne Koolen
Maartje Krekelaar
Frédérique Matla
Noor Omrani
Pleun van der Plas
Pien Sanders
Danique van der Veerdonk
Lidewij Welten
Teuntje de Wit
Raoul Ehren-Coach
Bas van Zundert-Ass. Trainer/Coach
Elmke Hendrix-Manager
Peter van der Beek-Fysiotherapeut
Denis Dartee-Teamarts
Jaimy Hulsker-Video analyst

Aankomende speelronde

ZONDAG 1 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Bloemendaal D1 Kampong D1
Den Bosch D1 hdm D1
HGC D1 SCHC D1 12:45
Hurley D1 Amsterdam D1
Oranje-Rood D1 Laren D1
Victoria D1 Pinoké D1

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Den Bosch D1 14 36 11 3 0 43 0
2 SCHC D1 14 31 9 4 1 34 0
3 Amsterdam D1 14 31 9 4 1 34 0
4 Oranje-Rood D1 14 27 8 3 3 15 0
5 Hurley D1 14 23 6 5 3 7 0
6 Kampong D1 14 20 6 2 6 0 0
7 Pinoké D1 14 18 6 0 8 -19 0
8 hdm D1 14 17 5 2 7 -3 0
9 Bloemendaal D1 14 15 4 3 7 -16 0
10 Laren D1 14 13 3 4 7 -15 0
11 Victoria D1 14 5 1 2 11 -26 0
12 HGC D1 14 0 0 0 14 -54 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 mrt hdm D1 n.n.b thuis
6 mrt HC Bloemendaal D1 n.n.b uit
8 mrt AH & BC D1 n.n.b thuis
15 mrt Hockeyclub SCHC D1 12:45 uit
5 apr THC Hurley D1 n.n.b thuis
19 apr HC Oranje Rood D1 n.n.b uit
26 apr HGC D1 12:45 uit
3 mei HV Victoria D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
hdm D1 Hurley D1 1-1
Amsterdam D1 HGC D1 3-0
Pinoké D1 Oranje-Rood D1 1-2
Bloemendaal D1 Victoria D1 3-1
Kampong D1 Den Bosch D1 1-9
Laren D1 SCHC D1 0-5
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Victoria D1 Kampong D1 3-3
Den Bosch D1 Pinoké D1 1-0
SCHC D1 Amsterdam D1 1-1
Oranje-Rood D1 hdm D1 5-3
HGC D1 Bloemendaal D1 0-1
Hurley D1 Laren D1 2-2
VRIJDAG 27 SEPTEMBER 2019
Amsterdam D1 Hurley D1 1-1
Pinoké D1 Victoria D1 2-1
Laren D1 Oranje-Rood D1 1-1
Kampong D1 Bloemendaal D1 2-3
SCHC D1 HGC D1 6-1
hdm D1 Den Bosch D1 0-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
HGC D1 Kampong D1 1-5
Bloemendaal D1 Pinoké D1 1-2
Den Bosch D1 Laren D1 4-0
Oranje-Rood D1 Amsterdam D1 2-1
Hurley D1 SCHC D1 3-3
Victoria D1 hdm D1 0-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Amsterdam D1 Den Bosch D1 1-1
Pinoké D1 Kampong D1 0-2
hdm D1 Bloemendaal D1 2-0
SCHC D1 Oranje-Rood D1 2-1
Laren D1 Victoria D1 3-1
Hurley D1 HGC D1 5-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Kampong D1 hdm D1 1-3
Den Bosch D1 SCHC D1 2-2
HGC D1 Pinoké D1 0-2
Oranje-Rood D1 Hurley D1 3-0
Victoria D1 Amsterdam D1 1-6
Bloemendaal D1 Laren D1 4-4
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Oranje-Rood D1 Kampong D1 1-2
Den Bosch D1 Bloemendaal D1 3-0
HGC D1 Victoria D1 0-2
SCHC D1 hdm D1 4-0
Amsterdam D1 Laren D1 3-0
Hurley D1 Pinoké D1 4-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
hdm D1 Victoria D1 3-2
Amsterdam D1 Oranje-Rood D1 2-2
Laren D1 Den Bosch D1 1-1
SCHC D1 Hurley D1 4-3
Kampong D1 HGC D1 6-1
Pinoké D1 Bloemendaal D1 3-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Oranje-Rood D1 HGC D1 5-0
Hurley D1 Den Bosch D1 0-1
SCHC D1 Victoria D1 6-0
Laren D1 Kampong D1 0-2
hdm D1 Pinoké D1 0-1
Amsterdam D1 Bloemendaal D1 8-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Pinoké D1 Laren D1 2-0
Bloemendaal D1 SCHC D1 0-4
Den Bosch D1 Oranje-Rood D1 2-1
HGC D1 hdm D1 0-4
Kampong D1 Amsterdam D1 0-2
Victoria D1 Hurley D1 1-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Den Bosch D1 HGC D1 7-0
Oranje-Rood D1 Victoria D1 2-1
Hurley D1 Bloemendaal D1 2-2
Amsterdam D1 Pinoké D1 3-1
Laren D1 hdm D1 3-2
SCHC D1 Kampong D1 1-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
hdm D1 Amsterdam D1 0-2
Laren D1 HGC D1 3-1
Pinoké D1 SCHC D1 1-8
Bloemendaal D1 Oranje-Rood D1 0-2
Kampong D1 Hurley D1 1-2
Victoria D1 Den Bosch D1 1-7
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
Hurley D1 hdm D1 2-1
Victoria D1 Bloemendaal D1 1-1
Den Bosch D1 Kampong D1 3-2
HGC D1 Amsterdam D1 1-9
DONDERDAG 5 DECEMBER 2019
SCHC D1 Laren D1 4-1
VRIJDAG 6 DECEMBER 2019
Oranje-Rood D1 Pinoké D1 3-0
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
hdm D1 Oranje-Rood D1 2-2
Kampong D1 Victoria D1 3-2
Bloemendaal D1 HGC D1 1-0
Pinoké D1 Den Bosch D1 0-8
Amsterdam D1 SCHC D1 2-0
Laren D1 Hurley D1 0-1