Commissies

 

Bestuur 

 

Rob Almering

Voorzitter
 

Marc Robbers

Secretaris
 

Suzan van Zitteren

Penningmeester
 

Klaas de Leeuw

Algemene zaken
 

Rene van Rijsewijk

Accommodatie
 

Bea Bozon

Breedtesport Junioren
 

Vacature

Breedtesport Senioren
 

Anneke van den Broek

Communicatie
 

Vera Vorstenbosch

Tophockey Dames
 

Mark Damman

Tophockey Heren
 

Miekie Vugs

Tophockey Jeugd
 
 

Operationeel Centrum 

 

Claudine Kiefer

Clubmanager
 

Marianne Anten-Wintjens

Secretariaat
 

Iride Eickholt

Secretariaat
 

Vacature

Financiële administratie
 

Walter Verleun

Horeca
 

Boy van den Eng

Chefkok
 
 

Financial Control 

 

Wilfried Nijkamp

Voorzitter
 

Maarten de Rouw

 

Richard Oude Elberink

 

Martijn Hillen

 
 

Wedstrijdsecretariaat 

 
 

Wedstrijdsecretariaat senioren [mail]

 

Karien van Looij

 

Bas van Asselen

 
 

Wedstrijdsecretariaat junioren [mail]

 

Claudine Kiefer

 

Agnes Verstappen

 

Netty Hovy

ondersteuning junioren
 
 

Trainingscommissie 

 

Pascal Claveaux

Technisch Manager Breedte
 

Jacobijn van Hiele-houx

Trainingscoördinator Senioren
 

Mark Landman

Trainingscoördinator Breedte
 

Joost Brouwers

Trainingscoördinator Jongste Jeugd
 

Annemieke Koopman-Moerkerken

Beheerder Trainingsschema
 
 

Keepersschool [mail]  

 

Jan van Onzenoort

Coördinator
0622666440
 
 

Tophockey Jeugd [mail]  

 

Robbert-Jan De Vos

Technisch Manager
 
 

Technische Commissie Jeugd [mail]  

 

Vacature

 
 

Technische Commissie Senioren [mail]  

 

Jacobijn van Hiele-houx

Algemene zaken en Lijncoördinator Dames
 

Vacature

Lijncoördinator Heren 2 t/m 6
 

Lisanne Schiphorst

Lijncoördinator Heren 7 t/m 13
 

Joost Brouwers

Lijncoördinator veteranen en doorstroming A-Jeugd
 

Hedwig Steijger

Lijncoördinator Dames en Heren Jong
 

Nicole Mallens

Coördinator Trimhockey
 
 

Jeugdcommissie [mail]  

 

Vacature

Voorzitter Jeugd Breedte
 

Franca Diels

Secretaris
 

Juliëtte Orie

Communicatie JC
 
 

Jongens J [mail]

 
 

A lijn

 

Vacature

Lijncoördinator
 

Harriette Christis

Lijncoördinator
 
 

B lijn

 

Kim Hillen

Lijncoördinator
 
 

C lijn

 

Franca Diels

Lijncoördinator
 

Kim van den Baumen

Lijncoördinator
 
 

D lijn

 

Chun Yin Tan

Lijncoördinator
 
 

Meisjes J [mail]

 
 

A lijn

 

Vacature

Lijncoördinator
 

Harriette Christis

Lijncoördinator
 
 

B lijn

 

Rutger de Quay

Lijncoördinator
 

Marijke van der Kemp

Lijncoördinator
 
 

C2 T/m 4

 

Michiel Kalkman

Lijncoördinator
 
 

C5 t/m 10

 

Hanna Polman

Lijncoördinator
 
 

D lijn

 

Arthur Koopman

Lijncoördinator
 

Stephane Aelberts

Lijncoördinator
 
 

Minicommissie [mail]  

 

Remco van de Griendt

Wachtlijst en algemene zaken
 

Susanne van der Veer

Algemene zaken
 

Carolien Mureau

Secretaris
 
 

Jongens [mail]

 

Monique Netten

Trainingsmini's
 

Wes van Erp

J8-tal
 

Jasmijn van Mastrigt-van der Miessen

J6-tal
 

Bas van Hiele

JF
 

Oscar Verheijen

J8-tal
 
 

Meisjes [mail]

 

Rogier Berben

Trainingsmini's
 

Laurens Maaijwee

M8-tal
 

Remco van de Griendt

M6-tal
 

Bas van Hiele

MF
 

Niek Damen

MF
 

Jelena Scheffers

M6-tal
 
 

LG [mail]  

 

Ineke de Winter

Coördinator
 

Sacha van Lith

 
 

Accommodatiecommissie [mail]  

 

Joop Rondel

 

Marcel Koppens

 

Sil van Swelm

 

Harry Ehren

 

Han Froeling

 
 

Arbitragecommissie [mail]  

 

Martijn Hillen

Voorzitter
 

Maarten ter Bekke

vice-voorzitter
 

Ebbo Dekema

 

Arnt Haanappel

 

Berry Hanssen

 

Anne Marieke Fransen

 
 

Barcommissie [mail]  

 

Wim Jansen

 

Ton de Groot

 

Jan Willem Bonekamp

 

Loek Willems

 
 

Communicatiecommissie 

 

Anneke van den Broek

Voorzitter; Hartsticke Bosch
 

Saranda Jacobs

Hartsticke Bosch
 

Edwin Smolders

Stadionspeaker
 

Jan-Willem van den Akker

Stadionspeaker
 

Robèrt Sanders

Clubfotograaf
 

Frank Reelick

Fotograaf
 

Maarten ter Bekke

Camera
 

Robert van den Heuvel

Digitale media
 

Ruben van der Steenhoven

ICT
 

Lara van der Steenhoven

verslaggever/regie
 
 

Evenementencommissie [mail]  

 

Mayke van Onzenoort

 

Paul Vernhout

 

Vacature

 
 

Overig [mail]  

 
 

EHBO

 

Berry Hanssen

Coördinator
 
 

Materiaalcommissie [mail]

 

Marcel Koppens

Coördinator
 
 

Vertrouwens Contact Persoon (VCP) [mail]

 

Vacature

 
 

Sponsorcommissie [mail]  

 

Gerard Booij

Voorzitter
 

Philippe Schuit

Commissielid
 

Robert van den Heuvel

 
 

Sportiviteit & Respect 

 

Ineke Hanssen

Voorzitter
 
 

Tuchtcommissie [mail]  

 

Frans Schalk

Coördinator
 

Geneviève Loos

Lid tuchtcommissie
 

Robbert van Schaik

Lid tuchtcommissie
 
 

Zaalcommissie [mail]  

 

Annemarie Kuiper

Jeugd
 

Willemijn Schalk

Jeugd
 

Marianne Hougaard-Enevoldsen

Jeugd
 

Maaike ter Bekke

Senioren