Dames 01 Livera Hoofdklasse Hockey Dames

 
Ireen van den Assem
Liselot van Bergen
Joosje Burg
Rosa Fernig
Margot van Geffen
Rachelle Groot
Julia van den Heuvel
Imme van der Hoek
Lieke Hulsen
Marloes Keetels
Sian Keil
Josine Koning
Sanne Koolen
Maartje Krekelaar
Frédérique Matla
Pleun van der Plas
Pien Sanders
Lidewij Welten
Raoul Ehren-Trainer/Coach
Bas van Zundert-Ass. Trainer/Coach
Elmke Hendrix-Manager
Denis Dartee-Teamarts

Aankomende speelronde

ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Thuis Uit Aanvang
Amsterdam D1 Kampong D1 12:45
Bloemendaal D1 Den Bosch D1 12:45
Huizen D1 Laren D1 12:30
Hurley D1 Groningen D1 12:45
Oranje-Rood D1 hdm D1 12:45
SCHC D1 Pinoké D1 12:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Den Bosch D1 9 22 7 1 1 19 0
2 Amsterdam D1 9 21 7 0 2 12 0
3 SCHC D1 9 21 6 3 0 20 0
4 Oranje-Rood D1 9 19 6 1 2 10 0
5 Laren D1 9 18 5 3 1 13 0
6 Kampong D1 9 12 3 3 3 0 0
7 Pinoké D1 9 11 3 2 4 0 0
8 Hurley D1 9 8 2 2 5 -3 0
9 hdm D1 9 8 2 2 5 -10 0
10 Bloemendaal D1 9 5 1 2 6 -17 0
11 Huizen D1 9 3 0 3 6 -20 0
12 Groningen D1 9 2 0 2 7 -24 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 okt HC Bloemendaal D1 12:45 uit
28 okt Hockeyclub SCHC D1 14:30 thuis - KGW 1
4 nov Huizer HC D1 n.n.b thuis - KGW 1
11 nov HC Oranje Rood D1 12:45 uit
10 mrt THC Hurley D1 n.n.b thuis
17 mrt AH & BC D1 n.n.b uit
22 mrt GHHC Groningen D1 n.n.b thuis
24 mrt hdm D1 n.n.b uit
31 mrt Larensche Mixed Hockey Club D1 n.n.b thuis
7 apr Pinoké D1 n.n.b uit
28 apr SV Kampong Hockey D1 n.n.b uit
5 mei HC Bloemendaal D1 n.n.b thuis
12 mei Hockeyclub SCHC D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 2 SEPTEMBER 2018
Amsterdam D1 hdm D1 5-0
Hurley D1 Laren D1 1-2
Oranje-Rood D1 Pinoké D1 3-0
Huizen D1 Den Bosch D1 1-3
SCHC D1 Bloemendaal D1 8-0
Groningen D1 Kampong D1 0-3
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Kampong D1 SCHC D1 0-0
hdm D1 Groningen D1 3-0
Laren D1 Amsterdam D1 0-1
Pinoké D1 Hurley D1 2-0
Den Bosch D1 Oranje-Rood D1 0-1
Bloemendaal D1 Huizen D1 1-1
VRIJDAG 14 SEPTEMBER 2018
hdm D1 Kampong D1 2-3
Huizen D1 SCHC D1 1-5
Oranje-Rood D1 Bloemendaal D1 5-2
Hurley D1 Den Bosch D1 0-2
Amsterdam D1 Pinoké D1 2-1
Groningen D1 Laren D1 0-8
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Bloemendaal D1 Hurley D1 1-1
Den Bosch D1 Amsterdam D1 2-0
Pinoké D1 Groningen D1 3-3
Laren D1 hdm D1 2-2
Kampong D1 Huizen D1 5-0
SCHC D1 Oranje-Rood D1 3-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Laren D1 Kampong D1 1-0
Groningen D1 Den Bosch D1 1-6
Amsterdam D1 Bloemendaal D1 1-0
Oranje-Rood D1 Huizen D1 2-1
hdm D1 Pinoké D1 0-4
DONDERDAG 27 SEPTEMBER 2018
Hurley D1 SCHC D1 1-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Bloemendaal D1 Groningen D1 1-0
Den Bosch D1 hdm D1 3-0
Pinoké D1 Laren D1 1-3
Kampong D1 Oranje-Rood D1 1-1
SCHC D1 Amsterdam D1 3-1
Huizen D1 Hurley D1 0-2
VRIJDAG 5 OKTOBER 2018
hdm D1 Bloemendaal D1 3-0
Laren D1 Den Bosch D1 1-1
Pinoké D1 Kampong D1 1-1
Hurley D1 Oranje-Rood D1 1-3
Groningen D1 SCHC D1 0-2
Amsterdam D1 Huizen D1 7-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Kampong D1 Hurley D1 0-3
Den Bosch D1 Pinoké D1 1-0
Bloemendaal D1 Laren D1 2-4
SCHC D1 hdm D1 4-1
Oranje-Rood D1 Amsterdam D1 1-2
Huizen D1 Groningen D1 1-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Den Bosch D1 Kampong D1 5-0
hdm D1 Huizen D1 1-1
Laren D1 SCHC D1 1-1
Groningen D1 Oranje-Rood D1 0-2
Pinoké D1 Bloemendaal D1 3-2
Amsterdam D1 Hurley D1 1-0