Dit schema loopt van 12-11-2018 t/m 18-11-2018
Senioren
D01
15:30 - 17:30
KGW 1
Trainer(s)
Opmerkingen
D01
19:00 - 20:30
KGW 3
Trainer(s)
Opmerkingen
D04
20:30 - 22:00
KGW 3 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
D04
20:30 - 22:00
KGZ 5 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
D09
20:30 - 22:00
KGZ 7 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
D09
21:00 - 22:30
KGW 1 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
D10
20:30 - 22:00
KGZ 7 - D
Trainer(s)
Opmerkingen
D10
21:00 - 22:30
KGW 1 - D
Trainer(s)
Opmerkingen
D12
20:30 - 22:00
KGZ 7 - B
Trainer(s)
Bart Eigeman
Opmerkingen
D12
21:00 - 22:30
KGW 1 - B
Trainer(s)
Bart Eigeman
Opmerkingen
D13
20:30 - 22:00
KGZ 4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
D14
20:30 - 22:00
KGW 3 - D
Trainer(s)
Opmerkingen
D14
20:30 - 22:00
KGZ 5 - D
Trainer(s)
Opmerkingen
DC
20:30 - 22:00
KGZ 6 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
DC
20:30 - 22:00
KGW 2 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ1
19:00 - 20:30
KGZ 6 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Vincent
DJ4
20:30 - 22:00
KGZ 6 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ4
20:30 - 22:00
KGW 2 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ5
20:30 - 22:00
KGW 2 - C
Trainer(s)
Hans van den Dunge
Opmerkingen
DJ5
20:30 - 22:00
KGZ 6 - C
Trainer(s)
Hans van den Dunge
Opmerkingen
Junioren A
MA1
17:30 - 19:00
KGW 1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MA3
19:00 - 20:30
KGW 2 - CD
Trainer(s)
Joost Brouwers
Opmerkingen
MA4
19:00 - 20:30
KGZ 4 - CD
Trainer(s)
Jacobijn van Hiele-houx
Opmerkingen
MA6
19:00 - 20:30
KGZ 4 - AB
Trainer(s)
Hans van den Dunge
Opmerkingen
Junioren B
MB01
19:00 - 20:30
KGW 2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MB05
18:00 - 19:00
KGZ 7 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
EXTRA TRAINING HW - lars
MB06
18:00 - 19:00
KGZ 7 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
EXTRA TRAINING HW - lars
MB07
17:30 - 19:00
KGZ 4 - CD
Trainer(s)
Fleur van Breugel
Lima van de Ven
Opmerkingen
MB08
19:00 - 20:30
KGZ 5 - CD
Trainer(s)
Jan-Willem van den Akker
Opmerkingen
MB09
19:00 - 20:00
KGZ 7 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
EXTRA TRAINING HW - Lars
MB10
17:30 - 19:00
KGW 2 - AB
Trainer(s)
Paula Kraanen
Mees de Vrij
Opmerkingen
Junioren C
MC01
17:30 - 19:00
KGW 1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MC04
17:30 - 18:30
KGZ 6 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
EXTRA TRAINING
MC07
17:30 - 19:00
KGZ 4 - AB
Trainer(s)
Servaas de Kok
Opmerkingen
Junioren D
MD1
16:00 - 17:30
KGW 2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MD2
16:00 - 17:30
KGW 2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MD6
19:00 - 20:00
KGZ 6 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Gido van der Staak EXTRA TRAINING
MD8
17:30 - 19:00
KGZ 5 - CD
Trainer(s)
Elise van den Berg
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
16:00 - 17:30
KGZ 5
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E2
16:00 - 17:30
KGZ 5
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E3
16:00 - 17:30
KGZ 5
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E4
16:00 - 17:30
KGZ 6
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E5
16:00 - 17:30
KGZ 6
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E6
16:00 - 17:30
KGZ 6
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E7
16:00 - 17:30
KGZ 6
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
TR
20:30 - 22:00
KGZ 4 - CD
Trainer(s)
Berry Hanssen
Opmerkingen
Senioren
H01
15:30 - 17:30
KGW 3
Trainer(s)
Opmerkingen
H01
19:00 - 21:00
KGW 1
Trainer(s)
Opmerkingen
H08
20:30 - 22:00
KGZ 7 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
H08
21:00 - 22:30
KGW 1 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
H10
20:30 - 22:00
KGW 2 - D
Trainer(s)
Opmerkingen
H10
20:30 - 22:00
KGZ 6 - D
Trainer(s)
Opmerkingen
HJ1
20:30 - 22:00
KGZ 5 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
Reinout jansen - HW
HJ1
20:30 - 22:00
KGW 3 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
Reinout jansen - HW
HJ3
20:30 - 22:00
KGW 3 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
HJ3
20:30 - 22:00
KGZ 5 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
HJ4
19:00 - 20:30
KGZ 5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Reinout jansen - HW
Junioren A
JA3
17:30 - 19:00
KGW 2 - CD
Trainer(s)
Joost Brouwers
Opmerkingen
Junioren C
JC5
17:30 - 19:00
KGZ 5 - AB
Trainer(s)
Melanie de Groes
Opmerkingen
Junioren D
JD1
17:30 - 19:00
KGW 3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JD3
17:30 - 19:00
KGW 3 - CD
Trainer(s)
Fleur Daalderop
Opmerkingen
JD4
17:00 - 18:00
KGZ 7 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
EXTRA TRAINING
Jongste jeugd E8
J8E01
16:00 - 17:30
KGZ 4
Trainer(s)
Opmerkingen
J8E02
16:00 - 17:30
KGZ 4
Trainer(s)
Opmerkingen
J8E03
16:00 - 17:30
KGZ 4
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
Keepers
17:00 - 21:30
MLP
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
planning keepersschool