Richtlijnen Trainingstijden seizoen 2020-2021

Inmiddels is iedereen weer begonnen met trainen en zijn de eerste wedstrijden alweer gespeeld. Om iedereen goed te informeren over de richtlijnen die we hanteren m.b.t. tot het trainingsschema en de trainingen in 2020-2021 zetten we alles nog even op een rijtje:

Senioren:

1 x 1,50 uur training.

Teams die uitkomen in de hoofd/hoogste- klassen trainen iedere week op water mits het aantal teams dit toelaat.

Overige teams (ook trimhockey en donderdagavond teams) trainen om de week op een waterveld tenzij het echt niet anders kan.

Teams die voor de winterstop niet op een waterveld trainen worden na de winterstop herzien. Dit betreft een beperkt aantal teams. Mocht een team voorkeur hebben om altijd op een zandveld te trainen kunt u dit doorgeven aan trainingsscommissie@hcdenbosch.nl

Jeugd:

Breedte
1 x 1,50 uur training
1 x 1,00 uur training

Breedte plus (A2, B2, B3, C2, C3 en D3)
1 x 1,50 uur training
1 x 1,50 uur training plus een 0,50 uur motorisch training

Uitzondering:
De D3 heeft om de week, een derde (motorisch) trainingsmoment van een 1,00 uur

Jongste jeugd (mini’s)
E8-jeugd: 1 x 1,50 uur en 1 x 1,00 uur training
E6-jeugd: 2 x 1,00 uur training
F3-jeugd: (tweedejaars) : 2 x 1,00 uur training
F3-jeugd: (eerstejaars): 1 x 1,00 uur
Trainingsmini’s: 1 x 1,00 uur
Funkeyhockey: 1x 1,00 uur (dit is voor 4 tot 6 jarige, hierna stroomt u kind automatisch door naar de trainingsmini’s).
De stappen per seizoen bij de doorstroom van de jongste jeugd (mini’s) naar jeugd zijn als volgt:

Seizoen 1:
Blok 1: trainingsmini
Blok 2: F3- jeugd eerstejaars

Seizoen 2:
Blok 3: F3- jeugd tweedejaars
Blok 4: E6- jeugd eerstejaars

Seizoen 3:
Blok 5: E6- jeugd
Blok 6: E6- jeugd

Seizoen 4:
Blok 7: E8- jeugd
Blok 8: E8- jeugd


Oneven blokken zijn vóór de winterstop, even blokken zijn na de winterstop.

Als uw kind wil starten vóór of tijdens een lopend seizoen, kunt u uw kind altijd aanmelden bij de minicommissie. Afhankelijk van de leeftijd start u kind dan in een leeftijdsgebonden blok. Voor de instroomdatum van de trainingsmini’s hanteren we nu de leeftijdsgrens van 1 oktober. Vóór deze datum moet uw kind dan 6 jaar zijn.

Voor het Funkeyhockey en de (jongste) jeugd zijn geen wachtlijsten.

Meld uw kind aan via minicommissie@hcdenbosch.nl , jeugdcommissie@hcdenbosch.nl of via het inschrijfformulier op de website.

Voor vragen over trainingen kunt u contact opnemen met trainingscommissie@hcdenbosch.nl.



De Trainingsscommissie

 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 15:30 Veldreserveringen Trainingsgroep KGW 1 Maandag 19 oktober: Nationale sportkampen
09:00 - 15:30 Veldreserveringen Trainingsgroep KGW 3 Maandag 19 oktober: On Fire hockeykamp
09:00 - 15:30 Veldreserveringen Trainingsgroep KGW 2 Maandag 19 oktober: On Fire hockeykamp
09:00 - 15:30 Veldreserveringen Trainingsgroep MLP Maandag 19 oktober: On fire keeperskamp
15:00 - 17:00 Veldreserveringen Trainingsgroep KGW 1 Nederlands elftal dames (maandag 2 november, maandag 16 november, maandag 23 november en maandag 30 november)
16:00 - 17:30 ML Hockeyschool Trainingsgroep KGW 2 vanaf 13 sept
16:00 - 17:30 Veldreserveringen Trainingsgroep KGW 3 (maandag 2 november, maandag 16 november, maandag 23 november en maandag 30 november) MD01 AB en MD02 CD
16:00 - 17:30 Jongens D3 Mikey Timmermans KGW 3 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D01 Frederique Passier
Tatum Kroon
KGW 1 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D02 Lex van Lierop
Merlijn Kiefer
KGW 1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D07 Jente Urselman KGW 3 - CD
17:00 - 18:00 Jongens C6 Cato van Wijk
Lieve Marechal
KGZ 5 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C05 Juliëtte van Breugel
Emma Kuilman
KGZ 6 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D04 Bauke Verel
Fenna Klinkenberg
KGZ 6 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D08 Martijn Krikke
Chris Snepvangers
KGZ 7 - CD
17:30 - 19:00 Jongens A2 Rob van Deursen
Sacha van Lith
Laz Omrani
KGW 3 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 Thomas van Lamsweerde KGW 3 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C2 Jip Zerner
Roderik Nierman
KGW 2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C3 Jacobijn van Hiele-Houx
Kjell Minderhoud
KGZ 4 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D1 Ben van de Burgt
Guus Dobbelsteen
KGW 1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D2 Tijmen Reijenga KGW 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes A02 Jaap Hoogveld KGZ 4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C02 Robert Hofstee
Jeroen Delmée
Tessa Sy-a-foek
KGW 2 - AB
17:30 - 18:00 Meisjes C04 Nanda van den Berg KGZ 7 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C08 Margit Kiewit
Thessa Kiewit
KGZ 5 - AB
18:00 - 19:00 Jongens D4 Lucas Popelier
Ties Dijkshoorn
KGZ 6 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B06 Rutger de Quay KGZ 7 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B07 Karlijn Van den Tillaart KGZ 5 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B10 Martijn Krikke
Evi Hoekstra
KGZ 6 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C04 Iris Jansen
Iris Niessen
KGZ 7 - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong 01 Gerry van den Heuvel
Ilse Nollen
KGZ 7 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Bas de Bruijn
Roderik Nierman
KGW 3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A5 Chris Snepvangers KGZ 6 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Jop Beuger
Tijmen Reijenga
KGW 3 - AB
19:00 - 20:00 Jongens B2 Robert Jan van Bavel KGW 2 - AB
19:00 - 19:30 Jongens B3 Robert Hofstee KGZ 4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A01 Dennis De Graaf
Karin den Ouden
KGW 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A03 Berry Hanssen KGZ 5 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A05 Sem Vaessen KGZ 5 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A09 Hans van den Dunge KGZ 4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A10 Mikey Timmermans KGZ 6 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B01 Reinier van Heemstra
Laz Omrani
KGW 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B03 Jaap Hoogveld KGW 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B08 Margit Kiewit KGZ 7 - AB
19:30 - 20:00 Meisjes B02 Alexander Prins
Jacobijn van Hiele-Houx
KGZ 4 - AB
20:00 - 21:00 Jongens B3 Robert Hofstee KGW 2 - CD
20:00 - 21:00 Meisjes B02 Alexander Prins
Jacobijn van Hiele-Houx
KGW 2 - AB
20:00 - 20:30 Meisjes B03 Jaap Hoogveld KGZ 4 - AB
20:30 - 22:00 Trainingsgroep KGZ 6 Ruilveld DJ02 en DJ03
20:30 - 22:30 KNHB Opleidingen Trainingsgroep KGZ 7 - CD 5, 12, 26 okt / 9, 30 nov 7 dec / 8, 29 maart / 12, 26 apr.
20:30 - 22:00 Dames Jong 02 Jaap Hoogveld KGW 1 - AB Even weken water, oneven weken veld 6
20:30 - 22:00 Dames Jong 03 Jaap Hoogveld KGW 1 - CD Even weken water, oneven weken veld 6
20:30 - 22:00 Dames Jong 05 Mikey Timmermans
Sem Vaessen
KGZ 4 - CD
20:30 - 21:00 Jongens B2 Robert Jan van Bavel KGZ 4 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey A/B Derek Marijnen KGW 3 Even weken water / Oneven weken veld 5
20:30 - 22:00 Trimhockey C/D Berry Hanssen
Robert Jan van Bavel
KGZ 5 Even weken zand, oneven weken veld 3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 15:30 Veldreserveringen Trainingsgroep MLP Dinsdag 20 oktober: On fire keeperskamp
09:00 - 15:30 Veldreserveringen Trainingsgroep KGW 3 Dinsdag 20 oktober: On Fire hockeykamp
09:00 - 15:30 Veldreserveringen Trainingsgroep KGW 1 Dinsdag 20 oktober: Nationale sportkampen
09:00 - 15:30 Veldreserveringen Trainingsgroep KGW 2 Dinsdag 20 oktober: On Fire hockeykamp
14:00 - 16:00 Veldreserveringen Trainingsgroep KGW 2 Nederlands elftal dames (Dinsdag 3 november, Dinsdag 17 november, Dinsdag 23 november en Dinsdag 1 december)
15:30 - 17:30 Dames 01 KGW 1
15:30 - 17:30 Heren 01 Eric Verboom
Roderik Nierman
KGW 3
16:00 - 17:30 Jongens 8E01 Puck de Beijer
Wessel van Esch
KGZ 4 - AB
16:00 - 17:30 Jongens 8E02 Joep Kellenaers
Onno Nikkelen
KGZ 4 - CD
16:00 - 17:30 Jongens 8E03 Merle Boonekamp
Thijn Claessens
KGZ 5
16:00 - 17:30 Jongens 8E04 Claudie Kerdel
Simeon Verdijk
KGZ 5
16:00 - 17:30 Jongens 8E05 Amber Simon
Mees van Oirschot
KGZ 5
16:00 - 17:30 Meisjes 8E01 Charlotte van Onzenoort
Jip Marijne
KGW 2 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes 8E02 Femmetje Jonckers
Luna van der Veer
KGW 2 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes 8E03 Gies Beenhakkers
Marion van Bokhoven
KGZ 6 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes 8E04 Kira Lubbers
Anouk Koopman
KGZ 6 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes 8E05 Evi van Dijken
Sophie Steenhuis
Jaap van Eijl
KGZ 7 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes 8E06 Niek Hoepelman
Stacey Dielissen
KGZ 7 - CD
17:00 - 18:00 Veldreserveringen Trainingsgroep MLP Training van Lith: dinsdag 22 september
17:00 - 17:30 Jongens D1 Guus Dobbelsteen MLP
17:30 - 19:00 Jongens A3 KGZ 7 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C4 Jacobijn van Hiele-Houx
Niek Hoepelman
KGZ 4 - AB
17:30 - 18:30 Jongens C5 Bregje Geleijns KGZ 6 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 Guus Dobbelsteen
Dilja Holewijn
KGW 3 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D2 Anouk Knuvers
Arnt Haanappel
KGW 3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C01 Marloes Hopman
Reinout Jansen
KGW 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C07 Claire Plompen KGZ 4 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C09 Mikey Timmermans KGZ 6 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D01 Frederique Passier KGW 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D02 Lex van Lierop
Merlijn Kiefer
KGW 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D03 Anouk Koopman
Noa Martherus
KGW 1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D05 Amber Simon
Julie Tobben
KGZ 5 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D06 Miriam Heins KGZ 5 - CD
18:00 - 22:00 Keepers Trainingsgroep MLP Breedte jeugd Keepers
18:00 - 19:00 Meisjes B09 Boukje Bossink
Mees van Oirschot
KGZ 7 - AB
18:30 - 19:30 Jongens D5 Boaz de Vries
Joost Reincke
KGZ 6 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B05 Roos van Hassel KGZ 6 - CD
19:00 - 20:30 Dames 01 KGW 3
19:00 - 20:30 Dames 14 Bart Eigeman KGZ 7 - AB
19:00 - 20:30 Dames 16 Robert Hofstee KGZ 7 - CD
19:00 - 21:00 Heren 01 Eric Verboom
Roderik Nierman
KGW 1
19:00 - 20:30 Jongens B4 Thymen van Nuland KGZ 5 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A01 Dennis De Graaf
Dilja Holewijn
KGW 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A04 Berry Hanssen KGZ 4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A06 Joost Brouwers KGZ 4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A07 Hans van den Dunge KGZ 5 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B01 Frederique Passier
Marloes Hopman
KGW 2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A08 Marc Bakermans KGZ 6 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B04 Sem Vaessen KGZ 6 - AB
20:30 - 22:00 Dames 04 Mourad Majaiti KGW 3 - AB Even weken water, oneven weken veld 5
20:30 - 22:00 Dames 09 Joost Brouwers KGW 2 - CD Even weken water, oneven weken veld 4
20:30 - 22:00 Dames 10 Guy Bakermans KGZ 7 - AB
20:30 - 22:00 Dames 12 Jacobijn van Hiele-Houx KGZ 4 - CD Even weken zand, oneven weken veld 2
20:30 - 22:00 Dames 15 Jacobijn van Hiele-Houx KGZ 4 - AB Even weken zand, oneven weken veld 2
20:30 - 22:00 Dames 17 KGW 3 - CD Even weken water, oneven weken veld 5
20:30 - 22:00 Dames Jong 04 Hans van den Dunge KGZ 5 - AB Even weken zand, oneven weken veld 3
20:30 - 22:00 Heren 08 KGW 2 - AB Even weken water, oneven weken veld 4
20:30 - 22:00 Trainingsleden Berry Hanssen KGZ 5 - CD Even weken zand, oneven weken veld 3
21:00 - 22:30 Heren Jong 01 Thijs van Eembergen KGW 1 - AB
21:00 - 22:30 Heren Jong 02 Joost Brouwers KGW 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 15:30 Veldreserveringen Trainingsgroep KGW 2 Woensdag 21 oktober: On fire hockeykamp
09:00 - 15:30 Veldreserveringen Trainingsgroep MLP Woensdag 21 oktober: On fire keeperskamp
09:00 - 15:30 Veldreserveringen Trainingsgroep KGW 3 Woensdag 21 oktober: On fire hockeykamp
09:00 - 15:30 Veldreserveringen Trainingsgroep KGW 1 Woensdag 21 oktober: Nationale sportkampen
15:00 - 16:00 Jongens 3F01 KGZ 6
15:00 - 16:00 Jongens 3F02 KGZ 6
15:00 - 16:00 Jongens 3F03 KGZ 7
15:00 - 16:00 Jongens J3F04 KGZ 7
15:00 - 16:00 Meisjes 3F01 KGZ 4 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes 3F02 KGZ 4 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes 3F03 KGZ 4 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes 3F04 KGZ 5
15:00 - 16:00 Meisjes 3F05 KGZ 5
15:00 - 16:00 Meisjes 3F06 KGZ 5
16:00 - 17:30 ML Hockeyschool Trainingsgroep KGW 2
16:00 - 17:00 Funkey Tom Crousen
Norah Blees
Sep Menzing
Olivier Christis
KGZ 4 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E01 KGZ 7
16:00 - 17:00 Jongens 6E02 KGZ 7
16:00 - 17:00 Jongens 6E03 KGZ 7
16:00 - 17:00 Meisjes 6E01 KGZ 4 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E02 KGZ 4 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E03 KGZ 5 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E04 KGZ 5 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E05 KGZ 6
16:00 - 17:00 Meisjes 6E06 KGZ 6
16:00 - 17:00 Meisjes 6E07 Cees Peeters
Marijn van der Pasch
KGZ 6
16:00 - 17:00 Trainingsmini's jongens Collin Coerts
Mikey Timmermans
Hidde Verel
KGW 3 - AB
16:00 - 17:00 Trainingsmini's meisjes Pia Franken
Jurn Schrauwen
Okke Kalkman
Mandy van der Sluijs
Ties Oude Elberink
KGW 3 - CD
16:30 - 18:00 Jongens A1 Roderik Nierman KGW 1 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D4 Sanne Merison
Simone Braaksma
KGW 1 - CD
17:00 - 21:00 Keepers Trainingsgroep MLP Breedte keepers
17:00 - 18:00 Jongens C2 Jip Zerner KGW 3 - AB
17:00 - 18:00 Jongens C3 Kjell Minderhoud
Sem Vaessen
KGW 3 - CD
17:00 - 17:30 Meisjes C03 Jaap Hoogveld
Jeroen Vestjens
KGZ 4 - AB
17:30 - 19:00 Jongens B5 Martijn Krikke KGZ 7 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes A05 Joost Brouwers KGZ 4 - CD
17:30 - 18:00 Meisjes C02 Robert Hofstee KGZ 4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C05 Gido van der Staak KGZ 5 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C06 Margit Kiewit
Thessa Kiewit
KGZ 5 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D04 Chrisje van den Acker KGZ 7 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D07 Sophie van de Ven KGZ 6 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D08 Puck de Quay KGZ 6 - AB
18:00 - 19:30 Den Bosch LG 1 Maeve Dartee
Hans Krekelaar
Janneke van Lier
KGW 2
18:00 - 19:30 Den Bosch LG 2 Vivianne Blom
Lieke Somers
Tom Crousen
Janneke van Lier
Susan Verlaan
KGW 2
18:00 - 19:30 Jongens C1 Thomas van Lamsweerde KGW 1 - CD
18:00 - 18:30 Jongens C2 Jip Zerner KGZ 4 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C01 Marloes Hopman
Reinout Jansen
KGW 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C02 Robert Hofstee KGW 3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C03 Jaap Hoogveld
Jeroen Vestjens
KGW 3 - CD
18:30 - 19:00 Jongens C3 Kjell Minderhoud
Sem Vaessen
KGZ 4 - AB
19:00 - 20:30 Dames 05 Bas Bakker KGZ 6 - CD
19:00 - 20:30 Dames 07 KGZ 7 - AB
19:00 - 20:30 Dames 11 KGZ 6 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A4 Joost Brouwers KGZ 4 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B2 Pepijn Reijenga KGW 3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A03 Germaine Hanssen KGZ 4 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A09 Mikey Timmermans KGZ 7 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B03 Jaap Hoogveld KGW 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B06 Sem Vaessen KGZ 5 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B07 Margit Kiewit KGZ 5 - CD
19:30 - 21:00 Dames 06 Harold Hospers
Martijn Wibbens
KGW 2 - AB
19:30 - 21:00 Jongens A1 Bas de Bruijn
Roderik Nierman
KGW 1 - AB
19:30 - 20:30 Jongens A5 Maas Hetterschijt KGW 2 - CD
19:30 - 21:00 Jongens B1 Jop Beuger
Tijmen Reijenga
KGW 1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 08 Kamiel Wasser KGZ 7 - CD
20:30 - 22:00 Dames 02 Henk Huigens KGW 3 - AB Even weken water, oneven week veld 4
20:30 - 22:00 Dames 03 KGW 3 - CD Even weken water, oneven weken veld 4
20:30 - 22:00 Dames 13 Luciën Speleman KGZ 6 - CD
20:30 - 22:00 Dames 30A Joost Brouwers KGW 2 - CD DC: oneven weken veld 2 CD en even weken veld 7 AB
20:30 - 22:00 Dames 30A Joost Brouwers KGZ 7 - AB Even weken veld 2 CD en oneven weken veld 7 AB
20:30 - 22:00 Dames 30B KGW 2 - CD DC: oneven weken veld 2 CD en even weken veld 7 AB
20:30 - 22:00 Dames 30B KGZ 7 - AB Even weken veld 2 CD en oneven weken veld 7 AB
20:30 - 22:00 Dames 30C KGW 2 - CD DC: oneven weken veld 2 CD en even weken veld 7 AB
20:30 - 22:00 Heren 06 KGZ 4 - AB Even weken zand, oneven weken veld 3
20:30 - 22:00 Heren 07 KGZ 4 - CD Even weken zand, oneven weken veld 3
20:30 - 22:00 Heren 11 KGZ 5 - CD
20:30 - 22:00 Heren 12 KGZ 6 - AB
21:00 - 22:30 Heren 10 KGZ 5 - AB even weken zand, Even onweken veld 2 AB
21:00 - 22:30 Heren 35C KGW 1 - AB
21:00 - 22:30 Heren 35D KGW 2 - AB Even weken veld 2 AB en oneven weken veld 5 AB.
21:00 - 22:30 Heren 35E KGW 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 16:00 Veldreserveringen Trainingsgroep KGW 2 Clinic dames 1: donderdag 22 oktober.
10:00 - 16:00 Veldreserveringen Trainingsgroep KGW 3 Clinic dames 1: donderdag 22 oktober.
10:00 - 16:00 Veldreserveringen Trainingsgroep KGW 1 Clinic dames 1: donderdag 22 oktober.
14:00 - 16:00 Dames 01 KGW 1
14:00 - 16:00 Dames Donderdagmiddag A KGW 2
15:30 - 20:30 Keepers Trainingsgroep MLP Top jeugd keepers
16:00 - 17:15 Heren 01 Eric Verboom
Roderik Nierman
KGW 1
16:30 - 18:00 Meisjes A01 Dennis De Graaf KGW 2 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D01 Frederique Passier KGW 2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D06 Yazz Elderenbosch
Cato Crezee
KGZ 5 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C07 Chris Snepvangers KGZ 7 - AB
17:15 - 19:30 Dames 01 KGW 1
17:30 - 19:00 Jongens A2 Rob van Deursen
Sacha van Lith
KGW 3 - CD
17:30 - 19:00 Jongens A3 Robert Jan van Bavel KGZ 6 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C6 Cato van Wijk
Lieve Marechal
KGZ 6 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 Guus Dobbelsteen KGW 3 - AB
17:30 - 18:00 Meisjes B02 KGZ 5 - CD Donderdag 17 september
17:30 - 19:00 Meisjes B05 Isabelle Bennebroek
Suze Holterman
KGZ 4 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B10 Boukje Bossink
Mees van Oirschot
KGZ 4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C04 Mikey Timmermans KGZ 5 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C08 Maud van de Ven
Suzanne Wezelenburg
KGZ 7 - CD
18:00 - 19:30 Jongens C1 Thomas van Lamsweerde KGW 2 - AB
18:00 - 19:00 Jongens C4 Sophie Broeks KGZ 5 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B02 Alexander Prins
Jaap Hoogveld
KGW 2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B08 Chris Snepvangers KGZ 7 - AB
18:30 - 19:30 Jongens B4 Martijn Krikke KGZ 7 - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong 07 Hans van den Dunge KGZ 7 - AB
19:00 - 20:30 Heren 01 KGW 3 - AB Keeperstraining
19:00 - 20:30 Jongens B3 Rob van Deursen
Bouke Hefting
Olivier Ey
KGZ 4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A02 Youri Robeerst KGW 3 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A04 Robert Jan van Bavel KGZ 6 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A06 Suze Holterman KGZ 6 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A08 Marc Bakermans KGZ 5 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B04 Sem Vaessen KGZ 4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B09 Fleur van Breugel
Lara van Velsen
KGZ 5 - CD
19:30 - 21:00 Jongens A1 Roderik Nierman KGW 2 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B1 Jop Beuger
Emily Campbell
KGW 2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A01 Dennis De Graaf
Dilja Holewijn
KGW 1 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A07 Mikey Timmermans KGZ 7 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B01 Frederique Passier
Reinier van Heemstra
KGW 1 - CD
20:00 - 21:30 Heren 09 KGZ 6 - AB Oneven weken training op donderdag en even weken training op vrijdag
20:00 - 21:00 Meisjes A10 Loïs van Dongen KGZ 6 - CD
20:30 - 22:00 Wedstrijd Trainingsgroep KGZ 4 Wedstrijden Donderdagavond Competitie
20:30 - 22:00 Wedstrijd Trainingsgroep KGW 3 Wedstrijden Donderdagavond Competitie
20:30 - 22:00 Dames Jong 06 Hans van den Dunge KGZ 7 - AB
20:30 - 22:00 Heren 05 KGZ 5 - CD als veld 3 vrij is trainen ze daar
20:30 - 22:00 Heren 35B KGZ 5 - AB als veld 3 vrij is trainen ze daar
21:00 - 22:30 Heren 03 KGW 1 - CD Even weken water, oneven weken veld 6 AB
21:00 - 22:30 Heren 04 KGW 1 - AB
21:00 - 22:30 Heren 35A KGW 2 - CD
21:00 - 22:30 Heren 35F MLP
21:00 - 22:30 Heren 45A MLP
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 16:00 Heren 01 Eric Verboom
Roderik Nierman
KGW 1
16:00 - 18:00 Keepers Trainingsgroep MLP Jongste jeugd keepers
16:00 - 17:15 Dames 01 KGW 1
16:00 - 17:00 Jongens 3F01 Koen van Gerven KGZ 7
16:00 - 17:00 Jongens 3F02 Thomas Beekman KGZ 7
16:00 - 17:00 Jongens 3F03 Jaap van Eijl
Pepijn Banken
Puck de Beijer
KGZ 7
16:00 - 17:00 Jongens 6E01 Bram Bollen
Job Boonekamp
KGW 3
16:00 - 17:00 Jongens 6E02 Floris Christis
Lucas Popelier
KGW 3
16:00 - 17:00 Jongens 6E03 Lucas Vaartjes
Pepijn Damen
KGW 3
16:00 - 17:00 Jongens J3F04 Marion van Bokhoven
Puck de Beijer
Wessel van Esch
KGZ 7
16:00 - 17:00 Meisjes 3F01 Gwen Victoria KGZ 6 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 3F02 Sophie Steenhuis KGZ 6 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 3F03 Carlijn de Jong
Pleun Blok
KGZ 6 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 3F04 Floor Verstappen
Thibault Valentin Straver
KGZ 6 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 3F05 Juno Feline Straver
Sophia Calje
KGZ 6 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 3F06 Nora van Lieverloo
Sophie van Hee
KGZ 6 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E01 Jip Marijne
Jeroen Delmée
KGZ 4
16:00 - 17:00 Meisjes 6E02 Veerle Kiefer KGZ 4
16:00 - 17:00 Meisjes 6E03 Cato Wienk
Marijn de Raad
KGZ 4
16:00 - 17:00 Meisjes 6E04 Juliette Dito
Mille Helmer
KGZ 5
16:00 - 17:00 Meisjes 6E05 Imke Kuilman KGZ 5
16:00 - 17:00 Meisjes 6E06 Joep Kellenaers KGZ 5
16:00 - 17:00 Meisjes 6E07 Cees Peeters
Marijn van Staa
KGZ 5
16:30 - 18:00 Jongens D2 Lieve Schalk
Anouk Knuvers
KGW 2 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D02 Lex van Lierop
Merlijn Kiefer
KGW 2 - AB
17:00 - 18:00 Jongens 8E01 Job Boonekamp
Niels Bonemeijer
KGW 3 - AB
17:00 - 18:00 Jongens 8E02 Lucas Popelier
Jaap Den Dekker
KGW 3 - CD
17:00 - 18:00 Jongens 8E03 Floris Christis
Jaap van Eijl
KGZ 5
17:00 - 18:00 Jongens 8E04 Lucas Vaartjes
Pablo van Rijn
KGZ 5
17:00 - 18:00 Jongens 8E05 Jay Rijnen
Jort Vaartjes
KGZ 5
17:00 - 18:00 Meisjes 8E01 Jip Marijne
Remus Peijnenburg
KGZ 4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E02 Veerle Kiefer KGZ 4 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E03 Cato Wienk
Imke Kuilman
KGZ 6 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E04 Juliette Dito
Puck de Beijer
KGZ 6 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E05 Gwen Victoria
Sophie Steenhuis
Marion van Bokhoven
KGZ 7 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E06 Floortje van den Acker
Wessel van Esch
KGZ 7 - CD
17:15 - 20:00 Heren 01 Eric Verboom
Roderik Nierman
KGW 1
18:00 - 19:30 Jongens C5 Pleun van Rooij KGZ 5 - CD
18:00 - 19:30 Jongens D3 Anouk Knuvers
Joost Brouwers
Ella Franken
KGW 3 - CD
18:00 - 19:30 Jongens D5 Domei Hillen
Gwen Victoria
KGZ 6 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C01 Reinout Jansen
Robert Hofstee
KGW 2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C03 Jeroen Vestjens
Olivier Verstappen
KGW 2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C06 Storm Popelier
Coen Bossink
KGZ 5 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C09 Sjoerd Janssens KGZ 6 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D03 Sem Vaessen KGW 3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D05 Kris Schrauwen KGZ 4 - CD
18:30 - 19:30 Jongens A4 KGZ 4 - AB
19:00 - 20:00 Jongens B5 Storm Popelier
Coen Bossink
KGZ 5 - AB
19:30 - 21:00 Heren 09 KGW 3 - CD even weken training op vrijdag en oneven weken op donderdag
19:30 - 22:00 Reservering KGW 2 Drunen Heren 1
20:00 - 22:00 Veldreserveringen Trainingsgroep KGW 1 Heren 1 / Dames 1