Commissies

 

Bestuur 

 

Rob Almering

Voorzitter
 

Marc Robbers

Secretaris
 

Suzan van Zitteren

Penningmeester
 

Klaas de Leeuw

Algemene zaken
 

Rene van Rijsewijk

Accommodatie
 

Bea Bozon

Breedtesport Junioren
 

Robert Jan van Bavel

Breedtesport Senioren
 

Anneke van den Broek

Communicatie
 

Olivier Verstappen

Horeca
 

Vera Vorstenbosch

Tophockey Dames
 

Mark Damman

Tophockey Heren
 

Miekie Vugs

Tophockey Jeugd
 
 

Operationeel Centrum 

 

Claudine Kiefer

Clubmanager
 

Marianne Anten-Wintjens

Secretariaat
 

Iride Eickholt

Secretariaat
 

Carla Burgerhof

Financiële administratie
 

Florentine Pinckaers

Barmanager
 

Boy van den Eng

Chefkok
 
 

Financial Control 

 

Wilfried Nijkamp

Voorzitter
 

Maarten de Rouw

 

Richard Oude Elberink

 

Martijn Hillen

 
 

Wedstrijdsecretariaat 

 
 

Wedstrijdsecretariaat senioren [mail]

 

Karien van Looij

 

Vacature

 
 

Wedstrijdsecretariaat junioren [mail]

 

Claudine Kiefer

 

Agnes Verstappen

 

Netty Hovy

ondersteuning junioren
 
 

Trainingscoördinator [mail]  

 

Mark Landman

 
 

Keepersschool [mail]  

 

Jan van Onzenoort

Coördinator
0622666440
 
 

Tophockey Jeugd [mail]  

 

Robert-Jan De Vos

Technisch Manager
 
 

Technische Commissie Jeugd [mail]  

 

Kim Helmer

 
 

Technische Commissie Senioren [mail]  

 

Jacobijn van Hiele-houx

Algemene zaken en Lijncoördinator Dames
 

Lilian Pennekamp

Lijncoördinator Heren 2 t/m 6
 

Lisanne Schiphorst

Lijncoördinator Heren 7 t/m 13
 

Joost Brouwers

Lijncoördinator veteranen en doorstroming A-Jeugd
 

Hedwig Steijger

Lijncoördinator Dames en Heren Jong
 

Nicole Mallens

Coördinator Trimhockey
 
 

Jeugdcommissie [mail]  

 

Michiel Kalkman

Voorzitter Jeugd Breedte
 

Franca Diels

Secretaris
 

Juliëtte Orie

Communicatie JC
 
 

Jongens J [mail]

 
 

A lijn

 

Tessa Sy-a-foek

Lijncoördinator
 

Harriette Christis

Lijncoördinator
 
 

B lijn

 

Kim Hillen

Lijncoördinator
 
 

C lijn

 

Paul van den Acker

Lijncoördinator
 

Franca Diels

Lijncoördinator
 
 

D lijn

 

Chun Yin Tan

Lijncoördinator
 
 

Meisjes J [mail]

 
 

A lijn

 

Tessa Sy-a-foek

Lijncoördinator
 

Harriette Christis

Lijncoördinator
 
 

B lijn

 

Rutger de Quay

Lijncoördinator
 
 

C lijn

 

Michiel Kalkman

Lijncoördinator
 
 

D lijn

 

Annette Horstink

Lijncoördinator
 

Nicole Croes

Lijncoördinator
 
 

Minicommissie [mail]  

 

Edith de Vos

Wachtlijst en algemene zaken
 
 

Jongens [mail]

 

Bas van Hiele

Trainingsmini's
 

Remco van de Griendt

J8-tal
 

Wes van Erp

J6-tal
 

Jasmijn van Mastrigt-van der Miessen

JF
 
 

Meisjes [mail]

 

Sophie Damen

Trainingsmini's
 

Monique Netten

M8-tal
 

Susanne van der Veer

M8-tal
 

Laurens Maaijwee

M6-tal
 

Edith de Vos

MF
 
 

LG [mail]  

 

Ineke de Winter

Coördinator
 

Sacha van Lith

 
 

Accommodatiecommissie [mail]  

 

Harry Ehren

 

Han Froeling

 

Joop Rondel

 

Sil van Swelm

 

Marcel Koppens

 
 

Arbitragecommissie [mail]  

 

Frans Schalk

Voorzitter
06 28641559
 

Ebbo Dekema

 

Berry Hanssen

 

Tjeerd Warring

 

Maarten ter Bekke

 

Frank Langelaan

 
 

Barcommissie [mail]  

 

Wim Jansen

 

Loek Willems

 

Jan Willem Bonekamp

 

Ton de Groot

 
 

Communicatiecommissie 

 

Anneke van den Broek

Voorzitter; Hartsticke Bosch
 

Edwin Smolders

Stadionspeaker
 

Jan-Willem van den Akker

Stadionspeaker
 

Robèrt Sanders

Clubfotograaf
 

Frank Reelick

Fotograaf
 

John Willeijns

Camera
 

Maarten ter Bekke

Camera
 

Pieter van Muijen

Camera
 

Emiel Bastens

Camera en montage
 

Kees de Bakker

Montage
 

Lara van der Steenhoven

Verslaggever
 

Robert van den Heuvel

Digitale media
 

Bob van Woerkom

Clubblad verzending
 

Tony Passier

Clubblad redactie
 

Ruben van der Steenhoven

ICT
 
 

Evenementencommissie [mail]  

 

Ric Stiekema

Voorzitter
 

Charlotte van der Aar

 

Mayke van Onzenoort

 

Ariane Timmermans-Niehe

 

Paul Vernhout

 

Juultje Habraken

 
 

Overig [mail]  

 
 

EHBO

 

Berry Hanssen

Coördinator
 
 

Materiaalcommissie [mail]

 

Marcel Koppens

Coördinator
 
 

Vertrouwens Contact Persoon (VCP) [mail]

 

Birgitte van den Heuvel

 
 

Sponsorcommissie [mail]  

 

Gerard Booij

Voorzitter
 

Marga Groot Zwaaftink

Commissielid
 

Philippe Schuit

Commissielid
 

Robert van den Heuvel

 
 

Sportiviteit & Respect 

 

Ineke Hanssen

Voorzitter
 
 

Tuchtcommissie [mail]  

 

Frans Schalk

Coördinator
 

Geneviève van Otterlo - Loos

Lid tuchtcommissie
 

Robbert van Schaik

Lid tuchtcommissie
 
 

Zaalcommissie [mail]  

 

Annemarie Kuiper

Jeugd
 

Willemijn Schalk

Jeugd
 

Marianne Hougaard-Enevoldsen

Jeugd
 

Maaike ter Bekke

Senioren